Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

ŁÓŻKA DZIECIĘCE

Łóżeczko-tapczanik PINIO CALMO 140x70cm

Łóżeczko-tapczanik PINIO CALMO o wymiarach 140x70cm, przeznaczone jest zarówno dla niemowlaka, jak i starszego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki (na sprężynce). Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Malowane jest ekologicznymi, oddychającymi farbami wodnymi na kolor biały lub szary.

Łóżeczko można przebudować w tapczanik dla starszego dziecka.

Do łóżeczka można dokupić szufladę oraz barierkę zabezpieczającą do przebudowanego tapczanika. Cena podstawowa łóżeczka nie obejmuje szuflady i barierki.

940,00 PLN  

ŁÓŻECZKO-TAPCZANIK PINIO I'GA 140x70cm

Łóżeczko-tapczanik pod materac o wymiarze 140x70cm z dziecięco-młodzieżowej kolekcji I'ga. Wykonane jest z połączenia płyty laminowanej i drewna bukowego. W łóżeczku jest możliwość umieszczenia materaca na trzech poziomach oraz wyciągnięcia trzech szczebelków. Łóżeczko można również przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka.

Do łóżeczka można dokupić pasującą szufladę oraz barierkę zabezpieczającą do przebudowanego tapczanika (montowaną na śruby przelotowe).
Do szuflady polecamy oryginalne, naklejane tekstylia (szare w białe grochy), zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji, które w razie potrzeby można zdjąć bez pozostawienia śladu na meblach.

Cena podstawowa łóżeczka nie zawiera szuflady, tekstyli oraz barierki.

1 120,00 PLN  

ŁÓŻECZKO-TAPCZANIK SIMPLE 140x70 cm.

Łóżeczko niemowlęce z możliwością transformacji w tapczanik dziecięcy. Łóżeczko w rozmiarze 140x70 cm. Biały kolor łóżeczka idealnie nadaje się do łączenia go innymi meblami z kultowej i bardzo kolorowej kolekcji Simple. Łóżeczko wykonane z lakierowanej płyty MDF posiada zabudowana szczyty. Możliwość montażu materaca na trzech wysokościach. Do łóżeczka opcjonalnie można dokupić szufladę.

840,00 PLN  

Łóżko rozsuwane TIMOORE SIMPLE 90x160÷200cm

Łóżko rozsuwane TIMOORE SIMPLE z Linii Design by Timoore to łóżko, które faktycznie rośnie z dzieckiem! Jego długość jest regulowana w zakresie od 165 do 205 cm. 

Łóżko wykonane jest z lakierowanego drewna bukowego (rama) i płyty MDF.  Łóżko posiada boczne płyciny zapobiegające wypadnięciu w czasie snu.  


O kolorystyce łóżka można decydować samemu, gdyż zagłowie i zanóże łóżka występują aż w pięciu kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym i kremowym. 


Do zagłowia można dodatkowo dokupić tapicerowaną poduszkę, a do bocznych płycin kolorowe tapicerowane podłokietniki. 


Do ramy łóżka pasują materace o szerokości 90 cm i długości od 160 do 200 cm.    


Uwaga ! Meble wykonane są z naturalnych materiałów, dlatego też dopuszczamy możliwość jaśniejszych i ciemniejszych odcieni drewna w danej partii towaru.

 

Materac, pokrowiec, pojemnik na pościel, oraz wszystkie elementy tapicerowane do łóżka rozsuwanego stanowią osobną pozycję w cenową i znajdują się w osobnych zakładkach

1 241,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON EMMY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji EMMY francuskiego producenta SAUTHON, o wymiarach 70x140cm, w okleinie z dekoru dębu Cotton, ma funkcję przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami. 


Wymiary: 145x87x76cm  

Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka - wymiar: 70x140cm.  


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik o takich samych wymiarach i szczytach różnej wysokości. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).  

1 811,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK  BLUE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji MILK BLUE francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 

Łóżeczko ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z niebieskimi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.  

 


3 251,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK  ROSE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji MILK ROSE francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. 

Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z różowymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniami w kształcie łuków na dole i u góry. 


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.  

3 251,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik  SAUTHON MILK BOIS/BLANC 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji  MILK BOIS/BLANC francuskiego producenta SAUTHON  z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z białymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry.


Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.


Wymiary: 157x92x75cm. 


Do łóżeczka można dokupić  kółka.   


3 251,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON ADELIE 70x140cm

Łóżeczko -tapczanik z kolekcji ADELIE francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm z funkcją przebudowy w łóżeczko o tych samych wymiarach dla starszego dziecka, nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. 


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty i dwa boki z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokość ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac-wymiar: 70x140cm. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce - tapczanik, o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca).   


Wymiary: 143x91x78cm. 


Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach z uchwytem w kształcie serca o wymiarze: 143x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.          

1 708,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON CITY 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce  z kolekcji CITY francuskiego producenta SAUTHON o wymiarach 70x140cm, z wyjmowanymi szczebelkami oraz z funkcją przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka. 


Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko dziecięce (tapczanik) o takich samych wymiarach. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.       


Łóżeczko w kolorze białym, z dodatkami szarości, różu lub błękitu (do wyboru). 


Wymiary: 144x87x76cm. Łóżeczko bez materaca. Materac do łóżeczka-wymiar: 60x120cm. 

                 

Do łóżeczka można dokupić praktyczną szufladę o wymiarach: 134x13x54cm. Cena łóżeczka nie zawiera szuflady.

Do łóżeczka można również osobno dokupić kółka.

2 178,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON DREAM 70x140cm

Łóżeczko-tapczanik DREAM francuskiego producenta SAUTHON, o fantazyjnych kształtach i wymiarach 70x140cm ma funkcję przebudowy w łóżko dla starszego dziecka. Łóżeczko ma dwa szczyty pełne, jeden bok z płyty a drugi bok ze szczebelkami, trzy szczebelki są wyjmowane. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. 


Wymiary: 144x87x76cm.  Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm.  


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). 


Polecamy funkcjonalną szufladę pod łóżeczko o wymiarach: 134x13x54cm. Cena łóżeczka nie obejmuje szuflady.                  . 

1 452,00 PLN  

Łóżeczko - tapczanik SAUTHON NEW OPALE 70x140cm

Łóżeczko niemowlęce o wymiarach 70x140cm z kolekcji NEW OPALE francuskiego producenta SAUTHON z funkcją przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Łóżeczko ma szczyty lakierowane na biało, z brzeżnymi elementami w dekorze białego jesionu i dwa boki lakierowane na biało ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). 

Do wyboru jest również wersja z motywem, wtedy na białych szczytach jest delikatny zarys liścia.  

Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. 


Łóżeczko można przebudować w tapczanik dziecięcy o wymiarach 70x140cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie.  


Wymiary: 145x87x76cm. 


Pod łóżeczko można dokupić szufladę na 4 kólkach o wymiarach wew.: 134x13x54cm (opcja dodatkowa). 


Cena łóżeczka-tapczanika nie uwzględnia szuflady. 


2 074,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj