Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MAGIA

BIBLOTHECAM - sztuczka magiczna

W bibliotece w magicznym królestwie dzieją się tajemnicze rzeczy! Książki na półkach same się poruszają i przestawiają na półkach. Tylko magik może zrobić z nimi porządek i poustawiać je z powrotem na miejscu.

29,90 PLN  

CARTUM - sztuczka magiczna

Maestria z jaką Magowie posługuja się kartami jest niezrównana. Czy magik będzie odgadnąć którą kartę wybrano?


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

28,90 PLN  

COGITUM - sztuczka magiczna

Wkraczając do magicznego królestwa trzeba się mieć na baczności! Szczególnie uważać na jasnowidzów, którzy potrafią czytać Ci w myślach.

Czy magik będzie potrafił odgadnąć symbol, który wybrano z karty wyłącznie w myślach?


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

28,90 PLN  

DELUXE MAGIC - zestaw 10 sztuczek magicznych

Świetny zestaw 10 sztuczek magicznych dla początkujących iluzjonistów. W zestawie znajdują się klasyczne sztuczki takie jak znikająca moneta, wielka ucieczka czy przewidywanie magicznej liczby.

149,00 PLN  

FAKIR - sztuczka magiczna

Fakir ma niezwykły dar - potrafi czytać w myślach. On wie jaki symbol na karcie zostanie wybrany nawet przed wybierającym?


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

28,90 PLN  

HORLOGIUM - sztuczka magiczna

Czy magik będzie w stanie odgadnąć godzinę, którą wybrała publiczność?


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

28,90 PLN  

MALICIOUS MAGUS - zestaw 20 sztuczek magicznych

Transformacja i dematerializowanie przedmiotów, sztuki karciane oraz inne. W tym fantastycznym zestawie jest wszystko czego potrzeba do wykonania 20 sztuczek magicznych.


WIĘCEJ NA:

www.djeco.com/magic

135,90 PLN  

SYMBOLO - sztuczka magiczna

Magowie są niezwykle biegli i zręczni w cyrkowej sztuce. Czy magik będzie potrafił rozdzielić splątane obręcze?


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

28,90 PLN  

MAGICAM - zestaw 30 sztuczek magicznych

Materializowanie i dematerializowanie przedmiotów. Sztuki karciane i wiedza tajemna? W tym fantastycznym zestawie jest wszystko czego potrzeba do wykonania 30 sztuczek magicznych.


Zobacz więcej na www.djeco.com/magic

223,90 PLN  

MIRABILE MAGUS - zestaw 20 sztuczek magicznych

Materializowanie i dematerializowanie przedmiotów, czytanie w myślach oraz wiele innych. W tym fantastycznym zestawie jest wszystko czego potrzeba do wykonania 20 sztuczek magicznych.

INSTRUKCJA PO POLSKU

WIĘCEJ NA:

www.djeco.com/magic

121,90 PLN  

PAPER PERAM - sztuczka magiczna

W magicznym królestwie istnieją niezwykle rzadkie monety. Czy gdybyś miał jedną w swoim posiadaniu, odważyłbyś się dać ją magowi, wiedząc, że może on ją pomnożyć lub utracić na zawsze?

29,90 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj