Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Lateks

Hevea Junior Box Lateks
Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy z lateksem dla dzieci i młodzieży. Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych, z przekładkami wysoko-elastycznymi oraz jednostronnie z płytą z lateksu Blue Ocean. Lateks z silikonem zapewnia optymalny i stabilny mikroklimat materaca, zapewnia szybką wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz całego materaca i wydłuża realny czas użytkowania materaca.

Zdejmowalne pokrowce. Do wyboru dzianiny: AGIS Natural Care lub ALOES GREEN POWER.

Cztery najpopularniejsze rozmiary.

Cena: 638,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Hevea

Wymiary:
160x80cm, 180x80cm, 200x80cm, 200x90cm.

Wysokość: 20 cm.

Waga: od 10 kg do 14 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Pokrowce:
Aegis Natural Care - (gramatura 300g), bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 100g;
Aloe Green Power – viscose 40% /pe 60%.

Grupa wiekowa: powyżej 2 lat

Certyfikaty: sprężyny wg DIN E 10270; ); certyfikaty dzianin: EKO-TEX Standard 100 i Bezpieczny dla dziecka.

Gwarancja: 2 lata

Zastosowanie: łóżka i tapczany dziecięce, waga użytkownika do 70 kg.

Uwagi: materac średnio-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Zalecany stelaż elastyczny, bez regulacji zagłówka i podnóżka lub szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace Junior Box nie są rekomendowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.

Budowa nowoczesne, najwyższej jakości, lekkie sprężyny kieszeniowe o wys. 12 cm (wg DIN E 10270), z przekładką z tkaniny polimerowej, wykończone ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe, 3 strefy, 260 sprężyny/m2. Każda pojedyncza sprężyna w odrębnej kieszonce z wytrzymałej i oddychającej tkaniny. Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości i grubości 2 cm. Materac jednostronnie wykończony lateksem Blue Ocean (bez użycia kleju). Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Pokrowiec zdejmowalny (taśma suwakowa z 3 stron). Do wyboru 2 dzianiny pokrowca: NATURAL CARE AEGIS lub ALOE GREEN POWER. Dzianina AEGIS NATURAL CARE, wyprodukowana przy zastosowaniu technologii Aegis Microbe Shield, wykazuje selektywne działanie wobec niechcianych mikroorganizmów, jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. ALOE GREEN POWER to pokrowiec gładki, bez pikowania, z dodatkiem żelu aloesowego. Zaleca się delikatne pranie w temp. 60C.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 14 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj