Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac kieszeniowy Hevea Junior Box

Hevea Junior Box
Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy dla dzieci i młodzieży, wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych z obustronną przekładką z pianki wysoko elastycznej, co zwiększa powierzchnię podparcia ciała, dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Zapewnia to odpowiednią, wewnętrzną wymianę powietrza i wydłuża realny czas użytkowania materaca. Materac antyalergiczny, z łatwo zdejmowalnym pokrowcem (dzięki taśmie suwakowej z trzech stron). Dwie dzianiny do wyboru: Aegis Natural Care lub Aloe Green Power z dodatkiem żelu aloesowego.

Materac produkowany jest w 4 rozmiarach.

Cena: 470,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Hevea

Wymiary:
160x80cm, 180x80cm, 200x80cm, 200x90cm.

Wysokość: 17 cm.

Waga: od 6 kg do 9 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Pokrowce:
Aegis Natural Care - (gramatura 300g), bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 100g;
Aloe Green Power – viscose 40% /pe 60%.

Grupa wiekowa: powyżej 2 lat

Certyfikaty: sprężyny wg DIN E 10270; ); certyfikaty dzianin: EKO-TEX Standard 100 i Bezpieczny dla dziecka.

Gwarancja: 2 lata

Zastosowanie: łóżka i tapczany dziecięce, waga użytkownika do 70 kg.

Uwagi: materac średnio-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Zalecany stelaż elastyczny, bez regulacji zagłówka i podnóżka lub szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace z kolekcji Junior Box nie są rekomendowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.

Budowa nowoczesne, najwyższej jakości, lekkie, sprężyny kieszeniowe o wys. 12cm (wg DIN E 10270), z przekładką z tkaniny polimerowej, wykończone ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe, 3 strefy, 260 sprężyn/m2. Każda pojedyncza sprężyna jest w odrębnej kieszonce z wytrzymałej i oddychającej tkaniny. Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie, dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości i grubości 2 cm. Obustronne warstwy wysokiej jakości pianek elastycznych zwiększają powierzchnię podparcia ciała. Pokrowiec z membrany pełni funkcję higieniczną. Pokrowiec z taśmą suwakową z 3 stron. Do wyboru 2 dzianiny: AEGIS i ALOE VERA. Dzianina pokrowca: NATURAL CARE AEGIS, wyprodukowana przy zastosowaniu technologii Aegis Microbe Shield, wykazuje selektywne działanie wobec niechcianych mikroorganizmów, jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. ALOE GREEN POWER to pokrowiec gładki, bez pikowania, z dodatkiem żelu aloesowego. Pranie wg programów dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 14 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj