Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś

Hevea Krzyś
Antyalergiczny, rozwojowy, trwały materac dziecięcy, zbudowany z płyty lateksowej, perforowanej 5 cm i płyty kokosowej, lateksowanej 2 cm.

Materac jest dwustronny. Strona twarda, kokosowa przeznaczona jest dla niemowląt do 8-9 miesiąca życia, następnie zmieniamy na stronę średnio-twardą, z elastyczną pianką lateksową. Strona lateksowa może być stosowana już do końca okresu łóżeczkowego.

Materac otrzymał pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Do wyboru są 3 rodzaje pokrowca: Aegis Natural Care, Medica oraz Aloe Green Power.

Cena: 295,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Hevea

Wymiary: 120x60 cm; 130x70 cm; 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Waga: 6 kg (120/60 cm); 7 kg (130/70, 140/70).

Twardość: H3 (twardy)

Pokrowce:
Aegis Natural Care - bawełna 30% / poliester 70%, apretura AEGIS;
Medica – bawełna 40% / pe 60%;
Aloe Vera – viscose 40% /pe 60%.

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat;

Certyfikaty: CE; Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka Op-4423/2012; Lateks z certyfikatem Euro-Latex i Atestem Higienicznym PZH; Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 2 lata na produkt, 5 lat na wkład materaca

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe z płytą lub stelażem, waga dziecka do 40 kg,

Uwagi: materac dwustronny, strona twarda, kokosowa przeznaczona dla niemowląt do 8-9 miesiąca, strona średnio-twarda z elastyczną pianką lateksową do końca okresu łóżeczkowego.

Budowa: Płyta lateksowa perforowana 5cm i płyta kokosowa lateksowana 2cm, I strefa twardości. Wyrób Medyczny Kl. I. Pokrowiec wewnętrzny bawełniany, pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą 100g, zdejmowany. Dzianiny z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. Do do wyboru dzianiny: Aegis, Medica i Aloe Vera. Dzianina Aegis Natural Care-produkt prozdrowotny i antyalergiczny, wykonany w technologii Aegis Microbe Shield. Działanie selektywne, które wykazuje wobec niechcianych mikroorganizmów, stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowiec można prać w temp. do 60 st.C. Za dopłatą pokrowiec ALOE VERA – gładki bez pikowania, z zawartością żelu aloe vera. o właściwościach tonizujących i regulujących odczyn pH. Taśma suwakowa z 3 stron. Analizy laboratoryjne oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność tego typu wkładów materacowych, co jest szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace Hevea z powyższych kolekcji zmniejszają ryzyko występowania potówek zwykłych i czerwonych.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 7-10 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj