Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowo-piankowy Vitmat Baby Fresh

Vitmar Baby Fresh
Materac Vitmat Fresh to materac dwustronny, zestawienie jednolitej perforowanej płyty lateksowej z pianką wysoko elastyczną. Strona lateksowa, średnio twarda, posiada szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza, aby dziecko w czasie snu się nie pociło oraz nie miało potówek. Druga strona, z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowa), twardsza, w porównaniu do strony lateksowej, jest odpowiednia dla najmłodszych niemowląt już od pierwszych chwil życia. Materac gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka niezależenie od jego wagi.

Pokrowiec z dzianiny TEOMED, wykonanej z zastosowaniem higienicznej apretury z jonów srebra, dzięki czemu zapewnia skuteczna ochronę przed roztoczami, bakteriami i grzybami.

Materace serii Vitmat Baby wspomagają rehabilitację u dzieci z wadami postawy i w dużym stopniu niwelują spastykę mięśni.

Wyrób medyczny Klasy I

Cena: 239,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 120x60 cm, 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Pokrowiec: dzianina TEOMED, z certyfikatem SANITIZED z zastosowaniem higienicznej apretury z jonów srebra.

Certyfikaty: Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dzieci, SANITIZET EKOTEX Standard 100, Przyjazny dla człowieka, Status Wyrobu Medycznego Klasy I.

Gwarancja: 10 lat

Budowa: zestawienie jednolitej perforowanej płyty lateksowej z pianką wysokoelastyczną. Materac dwustronny: strona lateksowa z otworami wentylacyjnymi, druga strona z pianki wysokoelastycznej (bez strefowa). Pokrowiec z dzianiny TEOMED, z certyfikatem SANITIZED charakteryzujący się zastosowaniem higienicznej apretury z jonów srebra. Dodatkowym atutem, pokrowca jest zastosowanie na bokach dziany dystansowej, w celu zapewnienia dodatkowej wentylacji i niwelowania CO2 w czasie snu dziecka. Zamek w kolorze miętowym z 4 stron pokrowca, w systemie babysafe. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj