Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowy Hevea Baby

Hevea Baby
Antyalergiczny, zdrowy materac lateksowy dla niemowląt i dzieci. Średnio-twardy dwustronny materac do łóżeczka wykonany z jednego bloku pianki lateksowej. Duża zawartość naturalnego lateksu. Zapewnia elastyczność i właściwe podparcie dla kręgosłupa dziecka.

Do wyboru są 3 rodzaje pokrowca: Aegis Natural Care, Medica oraz Aloe Green Power.

Cena: 283,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Hevea

Wymiary: 120x60 cm., 130x70 cm., 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Waga: 5kg (120/60 cm) -6 kg (130/70, 140/70).

Twardość: H2 (średnio twardy)

Pokrowce:
Aegis Natural Care - bawełna 30% / poliester 70%, apretura AEGIS;
Medica – bawełna 40% / pe 60%;
Aloe Vera – viscose 40% /pe 60%.

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Certyfikaty: CE, Pokrowiec- Eko-Tex Standard 100, Lateks z certyfikatem Euro-Latex i Atestem Higienicznym PZH. Status Wyrobu Medycznego

Gwarancja: 2 lata na produkt, 5 lat na wkład materaca

Zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy.

Budowa: Płyta lateksowa perforowana z jednolitego bloku wysokości 7 cm, I strefa twardości, pokrowiec wewnętrzny bawełniany. Lateks o zawartości min. 20% naturalnej żywicy lateksowej. Wyrób Medyczny Kl.I. Pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą 100g, zdejmowany. Dzianiny z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. Do do wyboru dzianiny: Aegis, Medica i Aloe Vera. Dzianina Aegis Natural Care, wykonana w technologii Aegis Microbe Shield to produkt prozdrowotny i antyalergiczny. Wykazywane działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowiec można prać w temp. do 60 st.C. Za dopłatą pokrowiec ALOE VERA – pokrowiec gładki bez pikowania, z zawartością żelu aloe vera, o właściwościach tonizujących i regulujących odczyn pH. Taśma suwakowa z 3 stron. Analizy laboratoryjne oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność tego typu wkładów materacowych, co jest szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace Hevea z powyższych kolekcji zmniejszają ryzyko występowania potówek zwykłych i czerwonych.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 7-10 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj