Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowy Vitmat Baby

Vitmat Baby
Dwustronny materac Vitmat Baby wykonany z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, z unikalnie ułożonymi otworami wentylacyjnymi. Zapewnia to swobodną cyrkulację powietrza i zapobiega poceniu się dziecka i występowaniu potówek. Płyta lateksowa, dzięki wysokiej zawartości żywic naturalnych jest antyalergiczna, ze względu na panujące w niej środowisko wolne od grzybów, roztoczy i alergenów. Jest elastyczna i ma właściwości ortopedyczne tzn. dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji, jakie dziecko przybiera w czasie snu, a tym samym kręgosłup dziecka ma prawidłowe i równomierne podparcie na całej długości ciała, ponieważ materac nie jest ani za twardy ani za miękki. Wysokość 9 cm.

Pokrowiec zewnętrzny wykonany z atestowanej polskiej dzianiny, zdejmowany, z zamkiem wszytym w systemie babysafe. Borda z obu stron materaca.

Wyrób medyczny Klasy I

Cena: 249,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 120x60 cm, 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Pokrowiec: 40% Bawełny naturalnej 60% PE.

Certyfikaty: Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dzieci, EKOTEX Standard 100 oraz przyjazny dla człowieka. Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 10 lat

Budowa: Płyta lateksowa jednolita, perforowana, z otworami wentylacyjnymi. Materac dwustronny, posiada te same właściwości użytkowe z obu stron. Materac w połączeniu z pokrowcem zapewnia prawidłowe odprowadzenie wilgoci oraz optymalną temperaturę dla śpiącego dziecka. Dzięki tym właściwościom materace znajdują zastosowanie w profilaktyce powstawania odleżyn oraz wspomagają terapię odleżyn lekkich. Materace z serii Vitmat Baby wspomagają rehabilitację u dzieci z wadami postawy, w dużym stopniu niwelując spastykę mięśni. Pokrowiec zdejmowalny w kolorze kremowym z haftem, z zamkiem z 4 stron, wszytym w systemie babysafe (to zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka,klamerka suwaka jest zabezpieczona metką), z paro przepuszczalnej dzianiny, opartej na naturalnej, delikatnej bawełnie, charakteryzującej się zdolnością neutralizacji wolnych rodników oraz wiązania wilgoci. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj