Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowy Vitmat Junior Antyalergic

Vitmar Junior Antyalergic
Materac Vitmat Junior Antyalergic z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, z szeregiem otworów wentylacyjnych, unikalnie ułożonych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza. Nie posiada stref twardości, ma idealnie dobraną twardość. Dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji, jakie dziecko przybiera w czasie snu, nie jest ani za twardy ani za miękki i kręgosłup dziecka ma prawidłowe i równomierne podparcie na całej długości. Płyta lateksowa, jako materiał ekologiczny i antybakteryjny, odporny na kurz, grzyby i pleśń jest produktem antyalergicznym. Materac dwustronny, o tych samych właściwościach użytkowych z obu stron.

Pokrowiec typu antyalergic, w kolorze kremowym, z delikatnym haftem, z zamkiem z 4 stron, z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie, charakteryzującej się delikatnością dotyku, neutralizacją wolnych rodników oraz zdolnością wiązania wilgoci. Paro przepuszczalność dzianiny zapewnia utrzymanie stabilnej temperatury oraz odparowanie wilgoci z warstwy zewnętrznej, czego efektem jest komfort suchej skóry. Wysokość materaca ok.11 cm.

Wyrób medyczny Klasy I.

Cena: 399,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 160x70 cm, 160x80 cm, . 160x90 cm

Wysokość: 11cm (160x70cm), 12cm (160x80cm, 160x90cm)..

Pokrowiec: Antyalergic, z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie.

Certyfikaty: Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dzieci, EKOTEX Standard 100 oraz przyjazny dla człowieka, Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 10 lat

Budowa: Materac z jednolitej, perforowanej płyty lateksowej z otworami wentylacyjnymi. Dwustronny, bez stref twardości, o odpowiedniej twardości, pozwalającej na zastosowanie we wspomaganiu rehabilitacji u dzieci z wadami postawy oraz w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego u dzieci. Pokrowiec antyalergic, w kolorze kremowym z haftem, zamek z 4 stron, z paro przepuszczalnej dzianiny opartej na naturalnej bawełnie. Materac w połączeniu z pokrowcem zapewnia odprowadzanie wilgoci, odpowiednią temperaturę i wentylację. Można prać w pralce w temp. do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj