Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac lateksowy Vitmat Junior

Vitmat Junior
Materace Vitmat Junior dla dzieci, po okresie łóżeczkowym aż do późnego okresu szkolnego. Materac z jednolitej perforowanej płyty lateksowej z szeregiem otworów wentylacyjnych, unikalnie ułożonych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza, o zwiększonej wytrzymałości, zapewnia komfort użytkowania dzieciom i młodzieży do wagi nawet 70 kg. Materac nie posiada stref twardości, ma idealnie dobraną twardość. Dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji, jakie dziecko przybiera w czasie snu i zapewnia właściwe podparcie dla rosnącego kręgosłupa dziecka. Płyta lateksowa, jako materiał ekologiczny i antybakteryjny, odporny na kurz, grzyby i pleśń jest produktem o właściwościach antyalergicznych. Materac dwustronny, o tych samych właściwościach użytkowych z obu stron.

Pokrowiec szaro-biały (jedna strona w kolorze jasno szarym z białym haftem, druga biała z jasnoszarym haftem) z czerwonym zamkiem, lub cały biały. Oba pokrowce posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne

Wyrób medyczny Klasy I

Cena: 599,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary:
80x180cm, 80x190cm, 80x200cm;
90x180cm, 90x190cm, 90x200cm.

Wysokość: 12cm

Pokrowiec: Pokrowiec antybakteryjny i antyalergiczny szaro-biały z czerwonym zamkiem, lub cały biały.

Certyfikaty: Dzianina posiada atesty: Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dzieci, EKOTEX Standard 100 oraz Przyjazny dla człowieka, Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 10 lat

Budowa: Materac z jednolitej, perforowanej płyty lateksowej z otworami wentylacyjnymi, o zwiększonej wytrzymałości, dla dzieciom i młodzieży do wagi 70 kg. Dwustronny, bez stref twardości, o odpowiedniej twardości, pozwalajacej na zastosowanie we wspomaganiu rehabilitacji u dzieci z wadami postawy oraz w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego u dzieci. Pokrowiec dwukolorowy: szaro-biały, z hafter, z czerwonym zamkiem lub cały biały. Możliwość prania do 60 st.C z użyciem delikatnych detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj