Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac piankowy VITMAT Baby Active 3D

Vitmar Baby Active 3D
Materac stanowiący połączenie różnej twardości pianek oraz warstwy wentylacyjnej 3D to innowacyjne rozwiązanie firmy Vitmat, stworzone z myślą o zdrowym i bezpiecznym śnie najmłodszych dzieci. W materacu połączono pianki o różnych stopniach twardości. Boki są z pianki specjalnie utwardzonej pod ciśnieniem, dzięki czemu materac nie zapada się kiedy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki w łóżeczku. Środek materaca to pianka wysoko elastyczna (bez strefowa), gwarantująca prawidłowy rozwój maluszka już od pierwszych chwil życia. Materac pokryto warstwą dzianiny 3D, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i niweluje kumulację CO2.

Biały, zdejmowany, pikowany pokrowiec zewnętrzny, z zamkiem w kolorze miętowym, wszytym w systemie babysafe. Pokrowiec z polskiej atestowanej dzianiny, zapewniającej skórze dziecka prawidłową wentylację w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzianina o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności na zabrudzenia. Wysokość materaca: 9cm.

Wyrób medyczny Klasy I

Cena: 229,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 120x60 cm, 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Pokrowiec: dzianina poliestrowa, o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej

Certyfikaty: Wkład materaca posiada atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, ISO9001-2008, EKOTEX Standard 100, Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009, Certyfikat CertiPUR, Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 5 lat

Budowa: Materac z połączenia atestowanych pianek o różnych stopniach twardości oraz warstwy wentylacyjnej 3D. Boki z pianki specjalnie utwardzonej pod ciśnieniem. Środek materaca z pianki wysoko elastycznej (bez strefowej). Materac pokryty warstwą dzianiny 3D, wykonanej z licznych pojedynczych włókien poliestrowych, o właściwościach wentylacyjnych, sprzyjających utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, dzięki czemu dziecko może swobodnie oddychać i nie poci się w czasie snu. Elastyczność włókien dodatkowo zapobiega spłaszczaniu tyłu główki malca. Pokrowiec biały, pikowany, z dzianiny poliestrowej. Borda z obu stron materaca. Zamek z czterech stron w systemie babysafe. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci on swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj