Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac piankowy VITMAT Eco Baby

Vitmar Eco Baby
Materac z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowy), odpowiedni dla dziecka już od pierwszych chwil życia. Gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu, niezależenie od wagi dziecka, a zwiększona sprężystość pianki wspomaga aktywność ruchową.

Pokrowiec w kolorze białym, pikowany, ze specjalnej dzianiny poliestrowej, zapewniającej prawidłową wentylację w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzianina o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odporna na zabrudzenia. Pokrowiec z zamkiem z 4 stron, wszytym w systemie babysafe, co zapobiega kontaktowi z elementami zamka. Wysokość materaca ok.9 cm.

Wyrób medyczny.

Cena: 99,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 120x60 cm, 140x70 cm.

Wysokość: 9 cm.

Pokrowiec: dzianina poliestrowa, o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej

Certyfikaty: wkład materaca posiada atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009, Certyfikat CertiPUR, Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 5 lat

Budowa: Materac z pianki wysoko elastycznej (bez strefowa). Wysokość 9 cm. Pokrowiec biały, pikowany, z dzianiny poliestrowej, borda z obu stron materaca. Zamek w kolorze miętowym, wszyty z 4 stron środkowej części bocznej pokrowca. Pokrowiec można prać w pralce w temp. 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj