Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac piankowy VITMAT ECO Junior

Vitmar ECO Junior
Materac z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowej), o zwiększonej sprężystości, zapewnia prawidłowy rozwój i komfort snu. Gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka, niezależenie od jego wagi. Materac dwustronny, posiada te same właściwości użytkowe z obu stron.

Pokrowiec w kolorze białym, pikowany, z zamkiem z 4 stron, wszytym w systemie babysafe, ze specjalnej dzianiny poliestrowej, zapewniającej skórze prawidłową wentylację w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzianina o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności na zabrudzenia. Wysokość materaca 11 cm.

Wyrób medyczny Klasy I.

Cena: 169,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 160x70 cm, 160x80 cm.

Wysokość: 11cm.

Pokrowiec: w kolorze białym, pikowany, ze specjalnej dzianiny poliestrowej.

Certyfikaty: Wkład materaca posiada atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009, Certyfikat CertiPUR, Status Wyrobu Medycznego.

Gwarancja: 5 lat.

Budowa: Materac z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowej),o zwiększonej sprężystości pianki. Materac dwustronny. Obie strony jednakowe. Znajduje zastosowanie we wspomaganiu procesu rehabilitacji u dzieci z wadami postawy. Pokrowiec biały, pikowany, z dzianiny poliestrowej. Borda z obu stron materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj