Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Materac piankowy VITMAT Prestige Baby Plus

Vitmar Prestige Baby Plus
Materac z innowacyjnych wysoko elastycznych pianek, o dużej gęstości, produkowanych na bazie olejów roślinnych. Materac dwustronny. Jedna strona, o strukturze gofra, z licznymi kanałami wentylacyjnymi. Dodatkowo w materacu zastosowano warstwę dzianiny 3D, wykonanej z pojedynczych włókien poliestrowych, o właściwościach wentylacyjnych, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, niweluje kumulację CO2 i sprzyja utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, dzięki czemu dziecko swobodnie oddycha i nie poci się w czasie snu. Elastyczność włókien dodatkowo zapobiega spłaszczaniu tyłu główki dziecka. Wyjątkową elastyczność punktową, zapewnia równomierny nacisk na poszczególne części ciała, zapewniając prawidłowy rozwój kostny i komfort snu dziecka. Na krańcach materaca jest powtórnie spieniana pianka o dużej twardości, dzięki czemu podczas chodzenia po bokach łóżeczka nóżki dziecka nie zapadają się. Rozwiązanie to niweluje ryzyko powstania różnych urazów wynikających z poślizgu zapadnięciu się nóżek dziecka na krańcach materaca przy próbie wstawania. Druga strona płaska przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Charakteryzuje się jednolitą twardością na całej powierzchni i wspomaga aktywność ruchową dziecka.

Pokrowiec w misie, pikowany,ze specjalnej dzianiny poliestrowej, o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, zapewnia skórze dziecka prawidłową wentylację w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Pokrowiec zdejmowany, z zamkiem z 4 stron, wszytym w systemie babysafe, co zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka.

Wysokość materaca: 12cm

Cena: 439,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 120x60 cm, 140x70 cm.

Wysokość: ok. 12 cm.

Pokrowiec: dzianina poliestrowa, o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej

Certyfikaty:
pokrowiec: atest EKOTEX Standard 100;
wkład materaca: atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, ISO9001-2008, EKOTEX Standard 100, Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009, Certyfikat CertiPUR

Gwarancja: 15 lat

Budowa: Materac z innowacyjnych, wysoko elastycznych pianek, o dużej gęstości, z jednej strony boki posiadają specjalne nacięcia wentylacyjne. Materac dwustronny. Jedna strona o strukturze gofra z kanałami wentylacyjnymi, o dużej elastyczności punktowej, z dodatkową warstwą dzianiny 3D, z pojedynczych włókien poliestrowych. Druga strona płaska, dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, o jednolitej twardości na całej powierzchni. Budowa materaca i zastosowany rodzaj pianek zapobiegają kumulowaniu się wilgoci wewnątrz materaca, co zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy. Pokrowiec, pikowany, z zamkiem z 4 stron, z dzianiny poliestrowej o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Materace wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj