Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe to materace na sprężynach, gdzie każda sprężynka jest umieszczona w oddzielnej kieszonce. Często łączone są z warstwą z pianki wysoko elastycznej. Wysoka elastyczność punktowa tych materacy, uzyskana jest dzięki niezależnej pracy pojedynczych sprężynek. Materac zapewnia ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa i ugina się tylko w miejscu nacisku.Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Visco

Dwustronny, antyalergiczny materac kieszeniowy dla dzieci i młodzieży. Dwie twardości: strona średnio-twarda wykończona pianką wysoko elastyczną oraz strona miękka, wykończona pianką termo elastyczną visco. Pianka visco zatrzymuje ciepło wewnątrz materaca i dopasowuje się do kształtu anatomicznego użytkownika. Strona z pamięcią VISCO zalecana jest dla dzieci starszych oraz ze wskazaniami ortopedycznymi. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej zapewnia odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz całego materaca i wydłuża realny czas użytkowania produktu.

Zdejmowalny pokrowiec. Do wyboru dzianiny: AGIS Natural Care lub ALOES GREEN POWER.

Cztery najpopularniejsze rozmiary.
od:
638,00 PLN
 
Materac kieszeniowy Hevea Junior Box

Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy dla dzieci i młodzieży, wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych z obustronną przekładką z pianki wysoko elastycznej, co zwiększa powierzchnię podparcia ciała, dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Zapewnia to odpowiednią, wewnętrzną wymianę powietrza i wydłuża realny czas użytkowania materaca. Materac antyalergiczny, z łatwo zdejmowalnym pokrowcem (dzięki taśmie suwakowej z trzech stron). Dwie dzianiny do wyboru: Aegis Natural Care lub Aloe Green Power z dodatkiem żelu aloesowego.

Materac produkowany jest w 4 rozmiarach.
od:
470,00 PLN
 
Materac kieszeniowy Hevea Junior Box Lateks

Wygodny, dwustronny materac kieszeniowy z lateksem dla dzieci i młodzieży. Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych, z przekładkami wysoko-elastycznymi oraz jednostronnie z płytą z lateksu Blue Ocean. Lateks z silikonem zapewnia optymalny i stabilny mikroklimat materaca, zapewnia szybką wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz całego materaca i wydłuża realny czas użytkowania materaca.

Zdejmowalne pokrowce. Do wyboru dzianiny: AGIS Natural Care lub ALOES GREEN POWER.

Cztery najpopularniejsze rozmiary.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj