Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Materace piankowo-kokosowe

Materace piankowo-kokosowe

W materacach tych połączono warstwę elastycznej pianki z warstwą kokosu. Pianka jest antyalergiczna, wyjątkowo odporna na zbieranie się kurzu i rozwój roztoczy. Włókno kokosowe jest surowcem naturalnym, lekkim, o dobrych właściwościach termicznych (przepuszcza powietrze), antyalergicznych i antybakteryjnych. Uzyskano w ten sposób dwie odmienne twardości materaca, dla młodszych i starszych dzieci.Materac Piankowo-Kokosowy Rücken Natura 120x60cm

Rücken NATURA: materac z jednej strony posiada przewiewną matę z włókna kokosowego. Z drugiej natomiast specjalnie wycięty w piance profil, który zwiększa elastyczność punktową – kręgosłup równomiernie podtrzymywany bez nadmiernych nacisków. Do produkcji użyto pianki o wysokiej jakości (T 25), która gwarantuje odporność na odkształcenia. Materace Rücken charakteryzuje Air Pro – system pionowych i poziomych kanalików wentylacyjnych wkładu materaca połączonych z siateczką napowietrzającą 3D pokrowca. Taka budowa zapewnia stały napływ świeżego powietrza co zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów, bakterii i pleśni oraz odprowadza nadmiar ciepła. Sen dziecka wtedy staje się bardziej komfortowy i higieniczny, dziecko też nie poci się tak mocno. Pokrowiec to trwały poliester ze specjalna siateczka napowietrzającą. Zastosowanie zamka 360° sprawia, że można wyprać tylko zabrudzoną połowę pokrowca - łatwiej zmieścić w pralce i łatwiej wysuszyć. Materac wykonany jest z najwyższych jakościowo surowców bezpiecznych dla dzieci potwierdzonych licznymi certyfikatami.
269,00 PLN
 
Materac piankowo-kokosowy VITMAT ECO COCO Baby

W materacu połączono warstwę wysoko elastycznej pianki z warstwą kokosu i uzyskano dwie odmienne twardości. Strona z kokosem (twarda w porównaniu do strony z pianki) zalecana dla dzieci od urodzenia aż do momentu kiedy dziecko zacznie raczkować (około 8-9 miesiąca lub wcześniej kiedy dziecko zaczyna siadać), potem przewraca się na stronę piankową. Włókno kokosowe jest surowcem naturalnym, lekkim, o dobrych właściwościach termicznych (przepuszcza powietrze), antyalergicznych i antybakteryjnych. Atestowana pianka wysoko elastyczna (bez strefowa) zapewnia właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka, a poprzez zwiększoną sprężystość wspomaga aktywność ruchową dziecka, zapewnia spokojny sen i prawidłowy rozwój układu kostnego.

Pokrowiec w kolorze białym, pikowany, z zamkiem z 4 stron, z dzianiny poliestrowej, która zapewnia skórze dziecka prawidłową wentylację i utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Wysokość materaca: 9 cm.

Wyrób medyczny Klasy I
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj