Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MEBLE DZIECIĘCE

Meble dla dzieci powinny cechować się bezpieczeństwem oraz trwałością. Jako sklep z wieloletnim doświadczeniem doskonale o zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w naszej posiadamy wyjątkowo bogatą i zróżnicowaną ofertę mebli do pokoju dziecięcego. Jako nieliczni naszym klientom oferujemy rozwiązania rzadko spotykane, o odmiennej kolorystyce i stylistyce. Poszerzając ofertę o coraz to nowe meble dziecięce kierujemy się nie tylko ich wyglądem, ale również funkcjonalnością. Oferujemy pełne zestawy oraz pojedyncze egzemplarze mebli do pokoju dziecięcego.


MEBLE DO POKOJU DZIECIĘCEGO


RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

158,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

74,70 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

610,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj