Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Meble Paidi

Meble Paidi

PAIDI to wiodący niemiecki producent ekskluzywnych mebli dziecięcych. Od 80 lat wyznacza aktualne trendy w tej branży. Meble PAIDI „rosną” razem z dzieckiem. Mogą być łączone, rozszerzane i przebudowywane, dostosowując się do wieku i zmieniających się upodobań dziecka. Firma PAIDI wprowadziła na rynek innowacyjne łóżka zabawowe i piętrowe, które oprócz funkcji spania zapewniają dzieciom dobrą zabawę i umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni w pokoju dziecinnym. PAIDI oferuje również całą gamę funkcjonalnych i ergonomicznych biurek i krzeseł biurowych. Projekty są konsultowane przez lekarzy ortopedów, a meble posiadają europejskie certyfikaty najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.


MEBLE DZIECIĘCE PAIDI

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

240,00 PLN 282,00 PLN
Szukaj