Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MEBLE PAIDI

PAIDI to wiodący niemiecki producent ekskluzywnych mebli dziecięcych. Od 80 lat wyznacza aktualne trendy w tej branży. Meble PAIDI „rosną” razem z dzieckiem. Mogą być łączone, rozszerzane i przebudowywane, dostosowując się do wieku i zmieniających się upodobań dziecka. Firma PAIDI wprowadziła na rynek innowacyjne łóżka zabawowe i piętrowe, które oprócz funkcji spania zapewniają dzieciom dobrą zabawę i umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni w pokoju dziecinnym. PAIDI oferuje również całą gamę funkcjonalnych i ergonomicznych biurek i krzeseł biurowych. Projekty są konsultowane przez lekarzy ortopedów, a meble posiadają europejskie certyfikaty najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.


MEBLE DZIECIĘCE PAIDI

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj