Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MEBLE UNIWERSALNE

Dodatkowe, uniwersalne elementy pasujące do większości kolekcji mebli Pinio. Uniwersalne łóżka, komody. Krzesełka i stoliczki dla dzieci, fotel dla rodziców. Wszystkie bryły dobrze współgrają z innymi kolekcjami mebli Pinio.

ELEMENTY UZUPEŁNIAJĄCE

ŁÓŻECZKO - TAPCZANIK PINIO BLANCO 70x140cm


Łóżeczko Blanco pod materac 140 x 70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Projekt łóżeczka jest uniwersalny, więc pasuje do wszystkich kolekcji. Wykonane z litego drewna sosnowego w trzech kolorach: białym, perłowym i naturalnym postarzanym. Standardowo sprzedawane jest bez dekoru, jednak na życzenie dołożymy tabliczkę z konkretnej kolekcji - w przypadku Marsylii będzie to "Le Soleil", w przypadku Barcelony "El Rey" lub "La Reina".

Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Na początkowym etapie reguluje się wyłącznie wysokość materaca - im dziecko starsze, tym niżej umieszczamy materac. Kolejnym etapem jest wyjęcie szczebelków, dzięki czemu dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Na końcu można całkowicie pozbyć się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcić łóżeczko dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

od: 959,00 PLN  

ŁÓŻECZKO PASO DOBLE 120x60cm + KOMODA

Łóżeczko Paso Doble pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Łóżeczko stanowi całość z komodą z 4 szufladami, szufladą dolną (na kółkach) oraz rozkładanym przewijakiem. Standardowo komoda znajduje się z lewej strony łóżeczka. Istnieje możliwość obrócenia jej na prawą stronę (wymaga to odkręcenia przewijaka).

1 699,00 PLN  

ŁÓŻKO PIĘTROWE PINIO BED 1


Łóżko wysokie pod materac 190 x 90 cm z wysuwanym biurkiem oraz szafką. Szafka jest wolnostojąca, biurko można zamontować z dowolnej strony (prawa/lewa), drabinka dwustronna.

Cena nie obejmuje materaca.

Dostępne kolory: biały, perła, natural rustic, surowy (niemalowany), lakier bezbarwny

1 329,00 PLN  

ŁÓŻKO PIĘTROWE PINIO BED 2


Proste, solidne łóżko piętrowe pod materace w rozmiarze 200 x 90 cm. Drabinkę można zamontować z dwóch stron. Łóżko dostępne również w kolorze białym, perłowym oraz natural rustic, dzięki czemu pasuje do serii Marsylia, Barcelona oraz Nostalgia.

Cena nie obejmuje materaców.

899,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO BLANCO 120x200cm

Łóżko Blanco pod materac 200x120 cm to wspólne łóżko dla wszystkich kolekcji. Przeznaczone jest dla starszego dziecka.

Standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie klienta, bez dopłaty, dokładamy dekor z konkretnej kolekcji - w przypadku kolekcji Marsylia Le Soleil (fr. słońce), w przypadku Barcelony - El Rey (hiszp. król) oraz La Reina (hiszp. królowa) - do wyboru zależnie od płci dziecka. Łóżko można łączyć z meblami z kolekcji Marsylia, Barcelona, Nostalgia, Mini, Toto. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Łóżko występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Do łóżka można dokupić dużą barierkę zabezpieczającą oraz szufladę.

1 139,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO BLANCO 140x200cm

Łóżko Blanco pod materac 140x200 cm to wspólne łóżko dla wszystkich kolekcji. Przeznaczone jest dla starszego dziecka.

Standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie klienta, bez dopłaty, dokładamy dekor z konkretnej kolekcji - w przypadku kolekcji Marsylia Le Soleil (fr. słońce), w przypadku Barcelony - El Rey (hiszp. król) oraz La Reina (hiszp. królowa) - do wyboru zależnie od płci dziecka. Łóżko można łączyć z meblami z kolekcji Marsylia, Barcelona, Nostalgia, Mini, Toto. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Łóżko występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym.

1 169,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO BLANCO 70x160cm


Łóżko pod materac 70x160 cm, wspólne dla wszystkich kolekcji drewnianych Pinio. Standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie bez dopłaty dołożymy dekor z konkretnej kolekcji: w przypadku Marsylii "Le Soleil", w Barcelonie "El Rey" lub "La Reina".

Cena nie obejmuje materaca.

od: 589,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO BLANCO 90x200cm

Uniwersalne łóżko pod materac 90 x 200 cm, pasuje do wszystkich kolekcji.
Cena obejmuje stelaż, nie obejmuje materaca oraz szuflady (dostępna osobno). Standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie klienta bez dopłaty dołożymy dekor z konkretnej kolekcji, w przypadku Marsylii "Le Soleil", w Barcelonie "El Rey" lub "La Reina".

799,00 PLN  

ŁÓŻKO PINIO ROYAL 90x200cm

Łóżko zabudowane z trzech stron - uniwersalne dla wszystkich kolekcji drewnianych, pod materac 90x200 cm. Cena zawiera stelaż, nie obejmuje szuflady (dostępna osobno) oraz materaca.
Do łóżka można dokupić szufladę z funkcją drugiego spania oraz dużą barierkę.

999,00 PLN  

BIURKO PINIO 120x60cm


Biurko pasuje do wszystkich drewnianych kolekcji Pinio. Dostępne jest tylko z szafką po prawej stronie. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka w połowie wysokości. Wykonane z litego drewna sosnowego w dwóch kolorach: białym, perłowym. Do biurka można dokupić półkę pod klawiaturę - jest to gotowa plastykowa szuflada, do przykręcenia pod blatem.

839,00 PLN  

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

DYWAN 3D - TRÓJWYMIAROWY.

Na dywanie 3D „Miasto Portowe“ dziecko może przemierzać ulice, sunąć po wytyczonych drogach ulubionym pojazdem, uczyć się zasad ruchu drogowego, parkowania lub grać w piłkę na boisku. Wszystkie uliczki, po których mogą jeździć samochody, zostały celowo obniżone, by stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. W wykreowanym przez dziecko mieście może znajdować się szkoła, poczta, ratusz, kino a nawet plac zabaw. Możliwości jest tyle, ile wpadnie ich do głowy twojemu dziecku.
Ze względu na bezmiar możliwości adaptacji, spodoba się zarówno dziewczynce jak i chłopcu.

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.


Nasze dywany 3D były prezentowane w programie Dzień Dobry TVN (film znajdziecie tutaj, dywany prezentowane są od trzeciej minuty). Dywany Play tak się spodobały w tym programie, że później zostały również przetestowane przez dzieciaki w cyklu reportaży "Mali eksperci". Tutaj znajdziecie film z tego wydarzenia.

Szukaj