Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MOON - Zestaw mebli dziecięcych PINIO

MOON-SET-1
Zestaw mebli do pokoju dziecięcego z MDFu polskiego producenta firmy Pinio-Drewnostyl. Zestaw składający się łóżeczka w rozmiarze 120x60 cm, szuflady pod łóżeczko oraz komody małej. Komoda może być połączona w całość z łóżeczkiem dzięki czemu temu stwarzamy sobie wygodne miejsce do pielęgnacji dziecka. W późniejszym okresie komoda może służyć jako niezależny mebel.

Mały ale wyjątkowo praktyczny zestaw mebli dziecięcych. Zawiera wszystko co niezbędne dla najmłodszego dziecka. Kolekcja Moon jest bardzo rozwojowa ponieważ zawiera wiele brył i można ją bezproblemowo rozszerzać wraz z dorastaniem dziecka i zwiększaniem się jego potrzeb.

Kolekcja charakteryzuję się prostotą i nowoczesną formą. Niesamowity wygląd połączony z bardzo solidnym wykonaniem oraz dbałością aby meble były funkcjonalne oraz praktyczne, tworzy z kolekcji Marsylia świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego.

W skład zestawu wchodzi:
* Łóżeczko 120x60 cm.
* Szuflada pod łóżeczko
* Komoda mała

Dokładny opis poszczególnych elementów wchodzących w skład zestawu znajduję się na osobnych kartach produktów, linki znajdują się w opisie szczegółowym.

Cena: 1 399,00 PLN

Stara cena: 1 479,00 PLN

Opis szczegółowy
Czas realizacji
Dostawa mebli
Szukaj