Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl
Produkt chwilowo niedostępny

NA FARMIE - zestaw szablonów

DJ08815

Zestaw pięciu szablonów ze zwierzakami: kotem, psem, krową, świnką, koniem, królikiem, kurką itp. Odrysuj szablon i pomaluj na wymarzone kolory. Dzięki temu kompletowi stworzysz fantastyczne rysunki gospodarstwa, które mogą być świetną ozdobą pokoju.

Cena: 26,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
KALENDARZ MIESIĘCZNY ścieralny

KALENDARZ MIESIĘCZNY ścieralny


Chcesz zawsze pamiętać o swoich planach? To jest świetne rozwiązanie! Ta niesamowity kalendarz sprawi, że będziesz pamiętała o wszystkim a potem bez problemu zetrzesz i wpiszesz na nowo każdy napis.

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
Szukaj