Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Naklejki ścienne duży format

GAŁĄZKI - naklejki ścienne (format XL)

Wystarczy moment by dopasować pokój dziecięcy do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii naklejki na ścianę, wielorazowego użytku, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
138,00 PLN
 
ORNAMENT - naklejki ścienne (format XL)

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące miejsce i dopasować go do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii naklejki na ścianę przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
108,00 PLN
 
- 50% SYRENKA I DELFIN - naklejki ścienne ( duży format)

Samoprzylepne naklejki na ścianę z uroczą syrenką, pływającą z delfinami, to fajny sposób, aby szybko uatrakcyjnić dziecięcy pokój, szczególnie małej miłośniczki delfinów.

Naklejki ścienne, wielokrotnego użytku, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego winylu, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i łatwo można je odkleić i użyć ponownie bez pozostawienia śladu.
54,00 PLN
 
CZAPKA KUCHARSKA  suchościeralna - naklejki ścienne (format XL)

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii samoprzylepne naklejki ścienne, wielorazowego użytku, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
138,00 PLN
 
Drzewo i gwiazdy - naklejki ścienne (format XL)

Oto magiczne drzewo, na którym rosną gwiazdy. Każda gwiazdka to jedno spełnione marzenie. Prosta forma i łagodne, pastelowe kolory to wyjątkowy urok tej dekoracji.

Francuskie naklejki na ścianę Barnabou, z zabawnymi zwierzętami, drzewami, kwiatami i śmiesznymi postaciami o dużych oczach, to super pomysł na rozweselenie każdego dziecięcego pokoju.
199,00 PLN
 
DZIEWCZYNKA I DRZEWO miarka wzrostu - naklejki ścienne

Przepiękna, dziewczęca miarka wzrostu z kwitnącym drzewem, niedźwiedziem, budką dla ptaszków i uroczą panienką.

Utrzymana w pastelowej tonacji naklejka na ścianę, wielokrotnego użytku, nie niszczy powierzchni, na którą zostanie naklejona. Z powodzeniem może znaleźć się na ścianie, drzwiach, szafie i innej gładkiej powierzchni.
118,00 PLN
 
GAŁĄZKA Z PTASZKAMI - naklejki ścienne (format XXL)

Naklejki ścienne to świetny sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju. Gałązka z ptaszkami, w zależności od miejsca naklejenia i koloru ściany, na którą ją nakleimy, może wyglądać zupełnie inaczej.

Naklejki na ścianę, wyprodukowane w USA, z elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i nakleić ponownie w inne miejsce, bez pozostawiania śladów.
209,00 PLN
 
HUŚTAWKA NA DRZEWIE (czarna) - naklejki ścienne (format XL)

Śliczny widok - ciemny cień dzieci bujających się na huśtawce, zawieszonej na drzewie. To efektowna dekoracja do pokoju dziecka.

Naklejki na ścianę, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i nakleić w inne miejsce, nie pozostawiając śladu.
149,00 PLN
 
Impreza 2 - naklejki ścienne (format XL)

Czas na zabawę z konfetti! Małpka i słoń bawią się jak szalone. Eksplozja dobrego humoru i pięknych kolorów. Polecamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wesoły nastrój.

Francuskie naklejki na ścianę Barnabou, z zabawnymi zwierzętami, drzewami, kwiatami i śmiesznymi postaciami o dużych oczach, to super pomysł na rozweselenie każdego dziecięcego pokoju.
199,00 PLN
 
INDIANIN I TIPI miarka wzrostu - naklejki ścienne

Przepiękna, chłopięca miarka wzrostu, z ogromnym księżycem, tipi, niedźwiedziem i uroczym małym Indianinem.

Utrzymana w beżowo-błękitnej tonacji malownicza naklejka ścienna, wielokrotnego użytku, nie niszczy powierzchni, na którą zostanie naklejona. Z powodzeniem może znaleźć się na ścianie, drzwiach, szafie itp.
118,00 PLN
 
Jazzy - naklejki ścienne (format XL)

Kilka jazzowych nut i ściany budzą się ze snu. Choć miś koala śpi spokojnie, to krokodyl Mr Croc gra swoje ulubione melodie, jakby chciał porwać do tańca konfetti na ścianach!

Francuskie naklejki na ścianę Barnabou, z zabawnymi zwierzętami, drzewami, kwiatami i śmiesznymi postaciami o dużych oczach, to super pomysł na rozweselenie każdego dziecięcego pokoju.
199,00 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj