Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

NAKLEJKI MAGNETYCZNE

MAPA ŚWIATA - naklejka magnetyczna

Wyjątkowa, duża naklejka ścienna - mapa świata jest jednocześnie tablicą magnetyczną. W komplecie znajdą Państwo 101 magnesów z postaciami zwierząt ze wszystkich stron świata.
Dzięki tej mapie dziecko w formie zabawy pozna faunę z każdego kontynentu. Będzie to także inspiracja do rozmowy o klimacie, o tym, dlaczego jedne zwierzęta znajdziemy niemal na całym świecie (na przykład gołębie), a inne tylko w jednym miejscu (na przykład ptaka kiwi tylko w Nowej Zelandii), dlaczego nawet w gorącej Afryce znajdziemy zwierzęta noszące sierść i futro i czy pingwiny żyją na obu półkulach?
Starszemu dziecku pomoże także zrozumieć, czym jest kontynent, czym Państwo, gdzie mieszka i jak duży jest nasz kraj w stosunku do całego globu.
Ta mapa to nieskończone ilości pomysłów do wspaniałych zabaw i całkiem poważnych rozmów :)

Film prezentujący naklejki magnetyczne

355,00 PLN  

RAKIETA KOSMICZNA - naklejka magnetyczna

Wyjątkowa, kosmiczna naklejka ścienna która jest jednocześnie tablicą magnetyczną. W komplecie znajdą Państwo 19 magnesów takich jak planety, UFO, gwiazdki. Dodatkową atrakcją jest fakt, że naklejki świecą w ciemności.
Naklejka przeniesie Twoje dziecko w fantastyczny, pozaziemski świat. Magnesy nie narzucają dziecku gotowego scenariusza, dzięki czemu bawiąc się ćwiczy swoją kreatywność oraz rozwija wyobraźnię.

film prezentujący naklejki magnetyczne

168,00 PLN  

WYŚCIG - naklejka magnetyczna

Wyjątkowa naklejka ścienna dla chłopca, która jest jednocześnie tablicą magnetyczną.
Zestaw składa się z dużej naklejki ściennej, z której powstaje trasa wyścigu i 12 magnesów takich jak samochodziki i postacie, które będą trzymały się na naklejkach.
Ta naklejka to nieskończone ilości pomysłów do wspaniałych zabaw i całkiem poważnych rozmów o zasadach ruchu drogowego :)

Film prezentujący naklejki magnetyczne

178,00 PLN  

DZIEWCZYNKA I DRZEWO - miarka wzrostu

Przepiękna, dziewczęca miarka wzrostu z kwitnącym drzewem, niedźwiedziem, budką dla ptaszków i uroczą panienką. Utrzymana w pastelowej tonacji naklejka wielokrotnego użytku nie niszczy powierzchni, na którą zostanie naklejona. Z powodzeniem może znaleźć się na ścianie, drzwiach, szafie itp.

118,00 PLN  

INDIANIN I TIPI - miarka wzrostu

Przepiękna, chłopięca miarka wzrostu z ogromnym księżycem, tipi, niedźwiedziem i uroczym małym indianinem. Utrzymana w beżowo-błękitnej tonacji malownicza naklejka wielokrotnego użytku nie niszczy powierzchni, na którą zostanie naklejona. Z powodzeniem może znaleźć się na ścianie, drzwiach, szafie itp.

118,00 PLN  

ZAMEK KSIĘŻNICZKI - naklejka magnetyczna

Wyjątkowa naklejka ścienna dla dziewczynki, która jest jednocześnie tablicą magnetyczną.
Zestaw składa się z kilku dużych naklejek ściennych, z których powstaje zamek księżniczki oraz 30 magnesów takich jak postacie księżniczki i księcia, meble i zwierzęta, które będą trzymały się na naklejkach.
Ta naklejka idealnie nadaj się do pokoju małej księżniczki:)

Film prezentujący naklejki magnetyczne

168,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj