Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

NOTATNIK ŚCIERALNY - naklejki ścienne ROOMMATES

RMK1610SCS
Zawsze brakuje Ci miejsca na notatki? Naklejki na ścianę to jest świetne rozwiązanie! Trzynaście aplikacji, dzięki którym będziesz pamiętać o wszystkim, a potem bez problemu zetrzesz i wpiszesz na nowo każdy napis. Dzięki ramkom na zdjęcia zatrzymasz też najpiękniejsze chwile.

Naklejki ścienne, wielorazowego użytku, to fajny sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić. Można je dowolnie przeklejać bez pozostawiania śladów.

Cena: 83,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
MOJE WŁASNE DRZEWKO - naklejki ścienne (format XL)

MOJE WŁASNE DRZEWKO - naklejki ścienne (format XL)

Naklejki ścienne to najszybszy i najprostszy sposób na zmianę wystroju pokoju dziecięcego i na dobrą zabawę. Naklejka z dużym drzewem, które można ukształtować według własnego pomysłu.

Dzięki specjalnej technologii naklejki ścienne przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni. Bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, nie pozostawiając śladu.
199,00 PLN
 
KWIATY - organizer ścienny

KWIATY - organizer ścienny

Chcesz zawsze pamiętać o swoich planach? To jest świetne rozwiązanie! Ten niesamowity organizer ścienny sprawi, że będziesz mógł zanotować wszystko, o czym powinieneś pamiętać, a potem bez problemu zetrzesz i wpiszesz na nowo każdy napis.

W skład organizera wchodzą cztery samoprzylepne arkusze: tablica ścieralna, planer tygodniowy ścieralny, kalendarz miesięczny ścieralny i tablica korkowa.
Szukaj