Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Okazjonalne świąteczne

HALLOWEEN - aplikacje/naklejki wielokrotnego użytku ROOMMATES

30 Aplikacji
Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Naklejki wielokrotnego użytku można je bezproblemowo zdjęć i powieści ponownie.
39,00 PLN
 
JESIEŃ - naklejki ścienne/naklejki wielokrotnego użytku ROOMMATES

Samoprzylepne naklejki na ścianę to najprostszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju. Jesienne motywy i ciepłe barwy ozdobią nie tylko pokój, ale również kuchnię czy też jadalnię.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladów.
39,00 PLN
 
POLARNICY - naklejki ścienne (format XXXL)

Naklejki na ścianę z misiami polarnymi i innymi zwierzętami zza koła polarnego to fajny sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego i dopasować go do upodobań swojej pociechy.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i co najważniejsze są wielorazowego użytku. Łatwo można je odkleić i użyć ponownie bez pozostawiania śladów.
199,00 PLN 269,00 PLN
MIKOŁAJ - świąteczne naklejki ścienne

Naklejki ścienne o tematyce bożonarodzeniowej to prosty sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego i stworzyć świąteczny nastrój.

Aplikacje, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i nadają się do wielokrotnego użycia, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.
83,00 PLN
 
SREBRZYSTE ŚNIEŻYNKI - naklejki ścienne

Fantastyczne, skrzące się niczym prawdziwy śnieg naklejki na ścianę w kształcie płatków śniegu, wprowadzą do wnętrza cudowną, świąteczną magię.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladów.

W przypadku dekoracji świątecznych można je po zdjęciu nakleić na oryginalny arkusz i z powodzeniem użyć ponownie za rok.
83,00 PLN
ŚWIĄTECZNE KÓŁKA - naklejki ścienne

Śliczne, zielone i czerwone kółka z białymi śnieżynkami, wprowadzą świąteczny nastrój i pięknie ozdobią każdy, nie tylko dziecięcy pokój.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego winylu, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...) i łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladów.

Dekoracje świąteczne można po świętach zdjąć, nakleić na oryginalny arkusz i z powodzeniem użyć ponownie za rok.
83,00 PLN
 
ULEP BAŁWANKA - naklejki ścienne (duży format)

Naklejki ścienne to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Duży, śmieszny bałwanek ozdobi pokój dziecka nie tylko w okresie świątecznym.

Naklejki na ścianę , wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

W przypadku dekoracji świątecznych, można ponownie nakleić je na oryginalny arkusz i użyć ich w kolejnym roku.
99,00 PLN
WESOŁYCH ŚWIĄT - naklejki ścienne

Wystarczy moment, aby stworzyć w domu świąteczny nastrój.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...).i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

W przypadku dekoracji świątecznych można je ponownie nakleić na oryginalny arkusz i użyć następnym razem za rok.
83,00 PLN
 
ZIMOWE DEKORACJE - naklejki ścienne

Zestaw dekoracyjnych naklejek ściennych na Boże Narodzenie. Znajdziemy tu bombki, śnieżynki i inne świąteczne elementy, a wszystko jak z filmowych kreskówek.

Naklejki ścienne to prosty sposób na ozdobienie nie tylko ścian, ale i mebli, drzwi czy okien. Wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i są wielorazowego użytku, a przy tym nie pozostawiają śladów.
83,00 PLN
 
ZIMOWE DEKORACJE ZIMA - naklejki ścienne

Naklejki ścienne na Boże Narodzenie, z choinkami, św. Mikołajem i innymi elementy w świątecznym duchu. To prosty i bardzo szybki sposób na ozdobienie ścian, mebli czy drzwi.

Naklejki na ścianę, wyprodukowane w USA z elastycznego winylu ładnie przylegają do każdej gładkiej, suchej i czystej powierzchni. A po świętach można je nakleić na oryginalny arkusz i użyć ponownie dopiero za rok.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

UWAGA Cena obniżona ze względu na uszkodzone opakowanie. Zabawka jest nowa, nieużywana.

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

209,00 PLN
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy CE, EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D.Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Stanowią wspaniałą przestrzeń do zabawy dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj