Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Okazjonalne świąteczne

MIKOŁAJ - świąteczne naklejki ścienne

Naklejki ścienne o tematyce bożonarodzeniowej to prosty sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego i stworzyć świąteczny nastrój.

Aplikacje, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i nadają się do wielokrotnego użycia, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.
83,00 PLN
 
POLARNICY - naklejki ścienne (format XXXL)

Naklejki na ścianę z misiami polarnymi i innymi zwierzętami zza koła polarnego to fajny sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego i dopasować go do upodobań swojej pociechy.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i co najważniejsze są wielorazowego użytku. Łatwo można je odkleić i użyć ponownie bez pozostawiania śladów.
79,00 PLN 269,00 PLN
 
SREBRZYSTE ŚNIEŻYNKI - naklejki ścienne

Fantastyczne, skrzące się niczym prawdziwy śnieg naklejki na ścianę w kształcie płatków śniegu, wprowadzą do wnętrza cudowną, świąteczną magię.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladów.

W przypadku dekoracji świątecznych można je po zdjęciu nakleić na oryginalny arkusz i z powodzeniem użyć ponownie za rok.
83,00 PLN
 
ŚWIĄTECZNE KÓŁKA - naklejki ścienne

Śliczne, zielone i czerwone kółka z białymi śnieżynkami, wprowadzą świąteczny nastrój i pięknie ozdobią każdy, nie tylko dziecięcy pokój.

Samoprzylepne naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego winylu, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...) i łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladów.

Dekoracje świąteczne można po świętach zdjąć, nakleić na oryginalny arkusz i z powodzeniem użyć ponownie za rok.
83,00 PLN
 
ULEP BAŁWANKA - naklejki ścienne (duży format)

Naklejki ścienne to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Duży, śmieszny bałwanek ozdobi pokój dziecka nie tylko w okresie świątecznym.

Naklejki na ścianę , wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

W przypadku dekoracji świątecznych, można ponownie nakleić je na oryginalny arkusz i użyć ich w kolejnym roku.
99,00 PLN
 
WESOŁYCH ŚWIĄT - naklejki ścienne

Wystarczy moment, aby stworzyć w domu świąteczny nastrój.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...).i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

W przypadku dekoracji świątecznych można je ponownie nakleić na oryginalny arkusz i użyć następnym razem za rok.
83,00 PLN
 
ZIMOWE DEKORACJE - naklejki ścienne

Zestaw dekoracyjnych naklejek ściennych na Boże Narodzenie. Znajdziemy tu bombki, śnieżynki i inne świąteczne elementy, a wszystko jak z filmowych kreskówek.

Naklejki ścienne to prosty sposób na ozdobienie nie tylko ścian, ale i mebli, drzwi czy okien. Wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i są wielorazowego użytku, a przy tym nie pozostawiają śladów.
83,00 PLN
 
ZIMOWE DEKORACJE ZIMA - naklejki ścienne

Naklejki ścienne na Boże Narodzenie, z choinkami, św. Mikołajem i innymi elementy w świątecznym duchu. To prosty i bardzo szybki sposób na ozdobienie ścian, mebli czy drzwi.

Naklejki na ścianę, wyprodukowane w USA z elastycznego winylu ładnie przylegają do każdej gładkiej, suchej i czystej powierzchni. A po świętach można je nakleić na oryginalny arkusz i użyć ponownie dopiero za rok.
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj