Zarejestruj się
Tel.+48 602 512 813

OŚWIETLENIE

Niemieckie lampki nocne i girlandy świetlne - urocze wyłączone, bajeczne włączone. Stworzą niepowtarzalny nastrój w dziecięcym pokoju.
Wszystkie lampy posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa (CE/GS).
CASITA DIA - dywan


Dywan hiszpańskiej marki Lorena Canals - wykonany został w 100% z bawełny, co oznacza, że świetnie się sprawdzi w pokojach alergików. Zawsze też można go wyprać w standardowej pralce, jeśli się zabrudzi - takie, ot, dodatkowe ułatwienie codziennego życia.

Niezwykle pomysłowy jasny dywan w kształcie domu. Ma okna, drzwi i komin...

636,00 PLN  

KARO - pościel dziecięca

Znany i lubiany producent zabawek - francuska marka Djeco, w 2014 roku stworzyła nowy projekt "Little Big Room", czyli niesamowite produkty do pokoi dziecięcych. Wśród nich znalazły się także wyjątkowe, bawełniane pościele o charakterystycznym dla francuskich projektantów wzornictwie.
Utrzymana w czerwono-niebiesko-turkusowej tonacji pościel jest dwustronna - z jednej strony ozdobiona drobnym wzorem karo, z drugiej, "jodełką" w tej samej kolorystyce.
Uniwersalny wzór można dopasować do wielu wnętrz w różnych stylach.

279,00 PLN

-15% ORIENTALNY PAŁAC - układanka przestrzenna


Łatwy do złożenia i ślicznie ozdobiony zamek z solidnej tektury, przywodzący na myśl pałace z baśni tysiąca i jednej nocy. Wystarczy klika ulubionych lalek lub innych zabawek, aby toczyło się w nim bajeczne życie pełne ciekawych historii.

39,90 PLN  

Szukaj