Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Poduszka rogal Hevea Disney Baby

590160210417
Uniwersalna, wygodna poduszka lateksowa, w kształcie rogala. Stabilizuje główkę dziecka w pozycji siedzącej. Przydatna w podróży, w samochodzie czy na spacerze. Stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa z zachowaniem jego fizjologicznej krzywizny oraz odciąża struktury kostno-stawowe, więzadłowe i mięśniowe. Zalecana nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych w stanach przeciążeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa.

Unikalny produkt o dużej trwałości. 100% lateks naturalny, miękki, idealnie elastyczny, bezpieczny i bardzo trwały (pochodzący z ekologicznych upraw w Gwatemali, bez dodatków lateksu syntetycznego). Pokrowiec z dzianiny bawełnianej (100%) typu frotte. Rogal nadaje się do prania (oddzielnie wkład, oddzielnie pokrowiec). Pokrowiec zdejmowany - taśma suwakowa po zewnętrznej stronie rogala. Kolekcja we wzory graficzne KUBUŚ na licencji The Walt Disney Company.

Cena: 69,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Hevea

Wymiary: rozmiar dziecięcy, uniwersalny; długość 32cm, szerokość 26 cm.

Wysokość: 8 cm

Pokrowiec dzianina bawełniana 100% typu Frotte.

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Certyfikaty: Dzianina z certyfikatem "Bezpieczny dla dziecka", licencja The Walt Disney Company.

Gwarancja: 2 lata.

Zastosowanie: Rogal podróżny. Zalecany w przypadku niestabilności kręgów szyjnych lub jako profilaktyka zmian przeciążeniowych i strukturalnych.

Uwagi: Rogal z dopasowaną torbą z rączką, do transportu i przechowywania.

Budowa: Poduszka „rogal” z naturalnego lateksu, bez dodatków lateksu syntetycznego. Pokrowiec z dzianiny bawełnianej (100%) typu frotte, zdejmowany do prania, taśma suwakowa po zewnętrznej stronie poduszki. Pranie w temp. 60C. Wkład lateksowy również nadaje się do delikatnego prania (oddzielnie) bez użycia detergentów.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 7-10 dni.
Dostawa
0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Wysyłane bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj