Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Poduszka Vitmat „JAŚ”

Vitmat Jaś
Poduszka Vitmat „Jasiek” wykonana z 100% jednolitego perforowanego lateksu, o właściwościach hypoalergicznych, antyroztoczowych, niezwykle miękka i dająca prawidłowe podparcie główki dziecka w czasie snu. Gwarantuje zdrowy i spokojny sen. Posiada właściwości filtracji powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu temperatury ciała oraz odprowadza wilgoć z ludzkiego ciała. Nie zatrzymuje obcych zapachów. Odporna na deformacje.

Używana profilaktycznie zapobiega spłaszczaniu tyłu głowy dziecka. Może również pomagać podczas niwelowania różnych łagodnych spłaszczeń ułożeniowych w obrębie głowy niemowlaków, ponieważ główka dziecka ułożona na poduszce dochodzi do swojego naturalnego kształtu. Odpowiednio dobrana wielkość i twardość poduszki zapewnia prawidłowe rozłożenie nacisku, a główka i kręgosłup dziecka, przy zmianie pozycji podczas snu, znajdują się w prawidłowej pozycji.

Poduszka w bezpiecznym, bawełnianym pokrowcu.

Wymiar: 30x40x6,5cm

Cena: 39,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent: Vitmar

Wymiary: 30x40x6,5cm

Pokrowiec: 100% bawełna

Certyfikaty: Oko-tex 1000

Gwarancja: 10 lat

Budowa: Poduszka z jednolitego perforowanego lateksu (100%), z właściwościami filtracji powietrza, utrzymywania temperatury ciała i odprowadzania wilgoci. Poduszka posiada poszewkę z 100% bawełny, bez metalowych elementów. Poduszkę można prać wraz w poszewką w temp. do 60 st.C.
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas realizacji: 3 -7 dni.
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
25 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem

Wysyłane są bezpośrednio z fabryki producenta.
Szukaj