Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

PÓŁŚPIOCHY

Półśpioch Bawełna Organiczna

Półśpiochy z kolekcji "Bawełna organiczna" polskiej firmy MAKOMA.Utrzymane w ciepłej kremowo-brązowej kolorystyce półśpiochy. Wykonane są z pochodzącej z certyfikowanych ekologicznych upraw bawełny organicznej, dzięki czemu ubranko jest przyjazne nie tylko dla nawet najbardziej wymagającej skóry maluszka, ale również dla środowiska naturalnego. Półśpiochy wykonane są z kremowej tkaniny z nadrukowanym wzorem w pluszowe misie, przy czym po bokach i na spodch stópek są urozmaicone wstawkami z kremowo-brązowej, pasiaste, a na wierzchach stópek z jednolicie kremowej bawełny. Wykończone są szerokim sciągaczem w pasie, w kolorze ecru. Z myślą o wygodzie użytkowania w kroku wszyto klin.


Skład: 100% Bawełna

od:
16,90 PLN
 
Półśpioch Dingo

Półśpiochy z kolekcji "Dingo" polskiej firmy MAKOMA. Ujmujące, utrzymane w biało-zielonej kolorystyce półśpiochy. Wykonane są z białej tkaniny bawełnianej drukowanej w zielono-szare odciski psich łapek, dodatkow są urozmaicone soczyście zielonymi wstwkami po bokach, imitującymi kieszenie, oraz jedolocie białymi wierzchami stópek. Z myślą o komfrocie noszenia i zakładania ubranka, półśpiochy wykończone są szerokim ściągaczem w pasie a w kroku mają wszyty klin.


Skład: 100% Bawełna

od:
15,90 PLN
 
Półśpiochy "Ania"

Półśpiochy wykonane z różowej w drobne brązowe\czarne grochy tkaniny bawełnianej. Wykończone są wszytą u góry gumą, dzięki temu dobrze trzymaja sie na brzuszku. Ozdobione są różową kokardą przyszytą pod gumką z przodu oraz różową falbanką na połączeniu nogawki i stópek.


Skład: 100% Bawełny

od:
24,90 PLN
 
Półśpiochy "Bike" - granatowe

 Półśpiochy z kolekcji  „Bike” polskiej firmy PINOKIO.

 Granatowe półśpiochy z szerokim pasiastym ściągaczem nie uciskającym brzucha. Lewa nogawka została ozdobiona naszywką z pieskiem.


Skład: 100% bawełny

od:
17,90 PLN
 
Półśpiochy "Bike" - paski granatowe

Półśpiochy z kolekcji  „Bike” polskiej firmy PINOKIO. Zielone w granatowe paski półśpiochy z szerokim granatowym ściągaczem nie uciskającym brzucha. Lewa nogawka została ozdobiona naszywką z pieskiem.


Skład: 100% bawełny

od:
17,90 PLN
 
Półśpiochy "Cyferki"

Półśpiochy z kolekcji "Cyferki" polskiej firmy PINOKIO. Niebieskie półśpiochy ozdobione naszywką z cyferką "5" w żywym zielonym kolorze u dołu lewej nogawki. Szeroki ściągacz w pasie zapewnia odpowiednie dopasowanie ubranka nie ograniczając swobody ruchów maluszka. 


Skład: 100% bawełny

od:
17,90 PLN
 
Półśpiochy "Folk"

Półśpioch z kolekcji  „Folk” polskiej firmy PINOKIO. Półśpioch w soczyście różowym kolorze. Lewą nogawkę zdobi folklorystyczna aplikacja kwiatka. Szeroki ściągacz zapewnia odpowiednie dopasowanie ubranka bez ściskania delikatnego brzuszka.


Skład: 100% bawełny

od:
17,90 PLN
 
Półśpiochy "Great Day Boy"

Półśpiochy z kolekcji  „Great Day” polskiej firmy PINOKIOBiałe półśpiochy z naszytymi po obu bokach kawałkami tkaniny w drobną biało-czarną kratę imitującymi kieszenie. Przyozdobione są szarym haftem z inicjałami kolekcji "gd" na prawej nogawce. Klin w kroku oraz szeroki ściągacz w pasie zapewniają odpowiednie dopasowanie ubranka nie ograniczając swobody ruchów maluszka. 


Skład: 100% bawełny

od:
26,90 PLN
 
Półśpiochy "Great Day Girl"

Półśpiochy z kolekcji  „Great Day” polskiej firmy PINOKIOUrocze, białe półśpiochy. Ozdobione jedwabną kokardą naszytą na lewym boku, stylowymi zaszewkami w pasie oraz białym haftem z inicjałami kolekcji "gd" na prawej nogawce. Klin w kroku oraz szeroki ściągacz w pasie zapewniają odpowiednie dopasowanie ubranka nie ograniczając swobody ruchów maluszka. 


Skład: 100% bawełny

od:
25,90 PLN
 
Półśpiochy "Kotek"

Półśpiochy wykonane z kremowej tkaniny bawełnianej. Wykończone szerokim kremowym sciągaczem w drobne fuksjowe grochy, dzięki czemu dobrze się układają na brzuszku. Ozdobione są naplikacją w odcieniach szarości z intensywnie różowymi akcentami przedstawiającą rozanielonego kotka oraz wierzchem stópek w intensywnie różowe grochy.

Skład: 100% Bawełny
od:
23,90 PLN
 
Półśpiochy "Mój Miś" - beżowy

Półśpiochy z kolekcji "Miś" polskiej firmy PINOKIO. Półśpiochy wykonane z pasiastej kremowo-beżowej tkaniny bawełnianej. Wykończone szerokim beżowym sciągaczem, dzięki czemu dobrze się układają na brzuszku. Ozdobione są nadrukiem misiowego pyszczka z doszytą parą pasiastych uszek na wierzchu każdej stópki

.
od:
27,90 PLN
 
Półśpiochy "Mój Miś" - ecru

Półśpiochy wykonane z pasiastej kremowo-beżowej tkaniny bawełnianej. Wykończone szerokim beżowym sciągaczem, dzięki czemu dobrze się układają na brzuszku. Ozdobione są nadrukiem misiowego pyszczka z doszytą parą pasiastych uszek na wierzchu każdej stópki.
od:
27,90 PLN
 
RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj