Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

POW. 5000 ZŁ.

Meble do pokoju dziecięcego - zestaw SAUTHON  ASTRIDE

Zestaw mebli dla dzieci ASTRIDE francuskiego producenta SAUTHON to wysokiej jakości białe mebelki w stylu skandynawskim. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika o wymiarach 70x140cm, szafy dwudrzwiowej i komody. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko ma szczyty pełne, dwa boki stałe, ażurowe z prostokątnymi wycięciami i regulowaną wysokość stelaża pod materac. Łóżeczko to można przebudować w tapczanik o tych samych wymiarach dla dziecka niewymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Bez materaca - pasujący materac 70x140cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę w kolorze białym z prostokątnym, białym uchwytem o wymiarach wew.: 134x13x54cm (szuflada nie jest ujęta w cenie zestawu podstawowego).


Szafa dwudrzwiowa w kolorze białym, z prostokątnymi uchwytami. Drzwi szafy z amortyzatorami. W górnej części szafy jest półka na całej długości, a poniżej, po lewej stronie trzy półki, po prawej dwa drążki i jedna półka. Wymiary szafy: 117x203x58cm. 


Komoda z trzema szufladami, z prostokątnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami.  Wymiary komody: 111x94x51cm. 

Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).


Zestaw mebli dla dzieci ASTRIDE umożliwi nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne urządzenie dziecięcego pokoju, ale również stworzy w nim jasną i stylową przestrzeń.

7 394,00 PLN
 
Meble do pokoju dziecięcego -zestaw SAUTHON NEST

Zestaw mebli dla dzieci NEST francuskiego producenta SAUTHON to meble o nowoczesnym designie, z delikatnym, akcentem skandynawskiej natury.  Meble są na nóżkach, mają kolor lakierowanej bieli połączonej z z drewnianymi wykończeniami w odcieniu dębu Nordic. 


Zestaw składa się z łóżeczka-tapczanika, komody oraz dwudrzwiowej szafy.  

Opcja dodatkowa: przewijak na komodę - model mały.


Łóżeczko o wymiarach 70x140cm ma pełne szczyty z zaokrąglonymi narożnikami i dwa boki ze szczebelkami (szczebelki wyjmowane). Stelaż pod materac ma regulowaną wysokość. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 70x140cm.

Łóżeczko to można przebudować w łóżeczko-tapczanik o takich samych wymiarach, dla dziecka nie wymagającego już zabezpieczeń szczebelkowych. Zestaw do przebudowy jest w komplecie (bez materaca). Wymiary łóżeczka: 144x87x78cm.    


Komoda o wymiarach: 100x94x56cm ma trzy szuflady z zaokrąglonymi frontami, z pojedynczymi podłużnymi uchwytami. Szuflady posiadają niewidoczne prowadnice z amortyzatorami. 

Na komodzie można dodatkowo zamontować  mały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 53x80cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).  


Szafa dwudrzwiowa ma drzwiczki w kolorze białym, z zaokrąglonymi narożnikami i pojedynczymi, podłużnymi uchwytami. Zawiasy drzwi szafy mają amortyzatory. W środku szafa jest podzielona przegrodą pionową na pół. W lewej części jest drążek i dwie półki (jedna na górze, a druga na dole), w prawej części są cztery półki. Wymiary szafy: 119x190x60cm.   


Oferowany zestaw pozwala wygodnie urządzić pokój niemowlaka, ale doskonale sprawdzą się też gdy dziecko podrośnie. Po zmianie łóżeczka w tapczanik pokój niemowlęcy przemieni się w wygodny pokoik dla przedszkolaka.  

      


5 784,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON CITY

Zestaw mebli to wysokiej jakości, współczesne, lakierowane mebelki dla najmłodszych, francuskiego producenta SAUTHON. Meble są w kolorystyce satynowej bieli z odcieniami szarości i pastelowego różu lub błękitu - do wyboru. Nowoczesne i  funkcjonalne, dają wrażenie uporządkowania i ładu w pokoju dziecinnym, a pastelowe elementy dodają  delikatnego ciepła. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, komody i dwudrzwiowej szafy. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko ma dwa szczyty z płyty i jedną podnoszoną ściankę. Wymiary łóżeczka: 124x86x66cm. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. 

Do łóżeczka można dokupić szufladę w kolorze białym o wymiarach wewn.: 114x13x54cm (cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady).  


Komoda z trzema szufladami, z niewidocznymi prowadnicami i amortyzatorami.  Wymiary komody: 108x94x51cm. 

Do komody można dokupić przewijak dla niemowląt w kolorze białym - model mały o wymiarach: 53x80cm lub model duży 86x76cm (cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka).  


Szafa ma drzwi z amortyzatorami. U góry szafy jest jedna szeroka półka, a poniżej szafa dzielona na pół. W  jednej części jest drążek i dolna półka, a w drugiej części trzy półki. Wymiary szafy: 114x203x57cm. 


Cały zestaw umożliwia kompleksowe i  funkcjonalne urządzenie pokoju maluszka. W zależności od wybranego koloru dodatkowych elementów stworzy w pokoju dziecięcym nastrój neutralnej, szarej elegancji , błękitnego spokoju lub delikatnego, różowego, dziewczęcego wdzięku.  

5 878,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON ELODIE

Zestaw mebli niemowlęcych SAUTHON ELODIE francuskiego producenta mebli dla dzieci SAUTHON to wytworne i eleganckie mebelki w stylu ludwikowskim. Możemy wybrać podstawową kolorystykę mebli w satynowej bieli lub oryginalne wersje ELODIE COLOR, czyli meble w kolorze pudrowego różu lub delikatnej szarości. ELODIE  to połączenie wyrafinowanego wyglądu i nowoczesnych, praktycznych rozwiązań. To łagodne kształty mebli, stylowe frezowania, lakierowane fronty i piękne gałki z prawdziwej porcelany z Limoges, osadzone na złoconych podstawach (w wersji białej) lub na srebrnych podstawach (w wersji color). 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, komody oraz szafy. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko oraz duży lub mały  przewijak na komodę.


Białe łóżeczko 60x120cm, ma dwa pełne szczyty i dwa ażurowe  opuszczane boki oraz dwie wysokości ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. Wymiary łóżeczka: 125x94x67cm. Do łóżeczka w zestawie są praktyczne kółka. 

Do łóżeczka można dodatkowo dokupić szufladę o wymiarach: 114x12x53cm (cena zestawu podstawowego nie zawiera szuflady). 


Komoda o szerokości 104cm z czterema  szufladami (dwie szerokie i dwie wąskie z wyjmowanymi przegródkami). Szuflady mają system krytych prowadnic z amortyzatorami. Wymiary komody: 104x92x53cm. 

Do komody można dodatkowo dokupić mniejszy (53x76cm) lub większy (86x76cm) przewijak dla niemowląt (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).  


Szafa dwudrzwiowa w kolorze białym. Jest podzielona w środku na pół. W każdej części są trzy półki i drążek. W prawej części jest dodatkowo szuflada. Wymiary szafy: 121x191x62cm.11 914,00 PLN
 
Meble do pokoju niemowlęcego - zestaw SAUTHON ZEN WHITE

Zestaw mebli niemowlęcych ZEN WHITE to wysokiej jakości, nowoczesne meble francuskiego producenta mebli dziecięcych SAUTHON. Meble są utrzymane w tonacji eleganckiej, lakierowanej bieli, poprzecinanej delikatnymi  nacięciami i uzupełnione dużymi, drewnianymi, kwadratowymi lub okragłymi uchwytami. 


Zestaw składa się z łóżeczka 60x120cm, szafy dwudrzwiowej, komody i skrzyni na zabawki. 

Opcje dodatkowe: szuflada pod łóżeczko i przewijak na komodę.


Łóżeczko ma dwa pełne szczyty z płyty, z frezowaniami i dwa ażurowe boki stałe. Dwie wysokości ustawienia stelaża pod materac. Łóżeczko bez materaca. Pasujący materac 60x120cm. Wymiary łóżeczka: 124x89x68cm. Do łóżeczka można dokupić szufladę na prowadnicach, z uchwytem, o wymiarach wewn.: 114x13x54cm (szuflada nie jest ujęta w cenie zestawu podstawowego). 


Komoda z trzema szufladami z systemem krytych prowadnic z amortyzatorami, o wymiarach: 110x93x49cm. Do komody można dokupić wygodny przewijak dla niemowląt o wymiarach: 86x76cm (przewijak nie jest ujęty w cenie zestawu podstawowego).


Szafa o wymiarach: 112x186x58cm, jest dzielona na pół. W każdej części są trzy półki i drążek.


Skrzynia na zabawki zamykana od góry, z amortyzatorami, o wymiarach: 83x52x39cm. 


Zestaw mebli pozwala na kompleksowe i wygodne urządzenie pokoju najmłodszych pociech, a jednocześnie stworzy eleganckie i stylowe wnętrze o modernistycznym designie.

9 447,00 PLN
 
Zestaw mebli  dziecięcych SAUTHON MILK ROSE

Zestaw mebli dziecięcych SAUTHON MILK BLUE składa się z łóżeczka-tapczanika oraz szerokiej, praktycznej komody. 

Opcja dodatkowa to duży przewijak na komodę.


Łóżeczko 70x140cm ma funkcję przebudowy w tapczanik dla starszego dziecka, o tych samych wymiarach. Ma dwa pełne szczyty w kolorze jasnego dębu  z białymi, łukowatymi obramowaniami. Dwa boki  są z różowymi szczebelkami (szczebelki wyjmowane), również z wykończeniem w kształcie łuków na dole i u góry. Łóżeczko ma regulowaną wysokość położenia stelaża. Bez materaca. Pasujący materac: 70x140cm. Wymiary: 157x92x75cm. Zestaw do przebudowy jest w komplecie. Są dwie możliwości zamontowania listw bocznych w przebudowanym tapczaniku: zaokrągleniem do góry lub do dołu.  Do łóżeczka można dokupić  kółka.  


Komoda o szerokości 116cm, z trzema szufladami. Komoda ma korpus w w kolorze jasnego dębu, biały blat i białe obramowanie z nóżkami. Każda szuflada ma front w innym kolorze: dębowym, białym i różowym oraz białe, metalowe, podłużne uchwyty. Szuflady komody mają system krytych prowadnic z amortyzatorami.. Wymiary komody: 116x95x57cm.

Do komody można dokupić duży, biały przewijak z tej samej kolekcji o wymiarach: 86x76cm.  


Cena zestawu podstawowego nie zawiera przewijaka.     

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
66,40 PLN 83,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

227,80 PLN 268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj