Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Silver Candy poszewka dekoracyjna na wałek Ø 20x58 cm

Silver Candy Ø 20x58 cm
Srebrno-szara poszewka na wałek, w kształcie cukierka, to szykowny dodatek do salonu czy sypialni. Zaskakujący element dekoracyjny świetnie uzupełni każde łóżko czy kanapę. W zestawieniu z tradycyjnymi poduszkami taki wałek wyglądać będzie niezwykle oryginalnie.

Poszewka wykonana jest z poliestru.

Poszewkę na wałek można zakupić samą lub razem z wkładem (opcja dodatkowa) z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu, wykończonym elegancką lamówką, nietoksycznym i w stu procentach bezpiecznym. Wypełnienie produkowane jest w rozmiarach o 5 cm większych niż poszewka, dzięki temu poduszka jest lepiej napełniona i świetnie się prezentuje.

Cena: 131,00 PLN

Opis szczegółowy
Produkt polski WE LOVE BEDS.

Poszewka wykonana jest z poliestru.

Rozmiar: Ø 20x58 cm - do poszewki pasuje wkład jedwabny o wymiarach Ø 25x62 cm (opcja dodatkowa).

Wkład posiada certyfikat bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych Oeko-Tex® Standard 10 (wolne od wszelkich substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie), TUV (spełnienia norm środowiskowych na zawartość formaldehydu i związków cynoorganicznych) i Międzynarodowy Certyfikat Trudnopalności FIRA.

Wymiary produktów wykonanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Waga tkaniny g/m.b.: ok.240 g skład : 100% bawełna
Dostępność
3-5 dni roboczych
Dostawa
Koszt dostawy:

0 zł. odbiór osobisty
10 zł. Paczkomaty 24/7
15 zł. Kurier DPD

+5 zł. wysyłka za pobraniem
Szukaj