Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Skrzynia na zabawki TOOLI LOFI

LOFI-TOYBOX
Skrzynia na zabawki TOYBOX, która pomoże zapanować nad zabawkami dziecka. Jej zaletą jest możliwość ciągłego odkrywania zabawek na nowo, bo grzebanie w skrzyni pełnej skarbów to dla dzieci ogromna frajda.

TOYBOX ma szereg zabezpieczeń, takich jak: teleskopowe siłowniki ułatwiające podnoszenie wieka i amortyzujące zamykanie, zawiasy BLUM z hamulcem, które zabezpieczają klapę skrzyni przed trzaskaniem i w połączeniu z teleskopami uniemożliwiają szybkie zamknięcie wieka. Otwory bezpieczeństwa, czyli specjalne szczeliny pod wiekiem skrzyni, w które dziecko może bezpiecznie włożyć rączkę i zamknąć klapę zabezpieczają przed przycięciem małych paluszków.

Do skrzyni można dokupić specjalne miękkie siedzisko, wykonane z najwyższej klasy pianki wysokoelastycznej i obszyte odporną na zaplamienia tkaniną w pięciu kolorach do wyboru.

Cena skrzyni nie zawiera siedziska.

Cena: 434,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent polski TOOLI.

Materiał: markowy MDF, malowany farbami wodnymi z atestami bezpieczeństwa; elementy korpusowe-trójwarstwowa płyta laminowana; okucia marki BLUM.

Wymiary: 75x45x44cm.

Mebel do samodzielnego montażu.
Czas realizacji
Produkt na zamówienie. Czas realizacji 2 - 4 tygodnie.
Dostawa mebli
Produkt dostarczany w paczkach do samodzielnego montażu.

Dostawa odbywa się firmą spedycyjną, bezpośrednio z magazynu producenta. W zależności od producenta mebli możliwa jest wysyłka różnymi firmami DPD, DHL, UPS, JAS-FBG.

Dostawa pod adres (np. pod blok, bramę wjazdową lub garażową). Dostawcy/kurierzy nie oferują usługi wniesienia.

Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Koszt dostawy mebli wynosi: 120 zł.

This item is not eligible for International Shipping.
Szukaj