Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

SKRZYNKA DO MOBILNEGO REGAŁU PINIO MINI

013-110-010
Drewniane, białe pudełko z kolekcji Mini, do regału mobilnego na kółkach, z tablicą do rysowania. Może również pełnić funkcję osobnego pojemnika na zabawki lub inne drobiazgi.

Cena: 104,00 PLN

Opis szczegółowy
Producent polski PINIO.

Materiał: sklejka malowana na biało.

Wymiary: 38x38x30cm.

Opakowanie: 1 paczka (79x40x32cm, waga 8,5kg).
Dostępność
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania: 4-5 tygodni.
Dostawa
Produkt dostarczany w paczkach do samodzielnego montażu.

Dostawa paletowa firmą spedycyjną JAS FBG lub transport własny producenta, w zależności od aktualnych możliwości logistycznych.

Dostawa do pierwszych drzwi (np. wejście do klatki schodowej, brama wjazdowa lub garażowa). Dostawcy nie oferują usługi wniesienia.

Godziny dostaw:
  • JAS FBG: 8.00-16.00
  • Pinio: 6.00-22.00 (przed dostawą ustalany 3-godzinny przedział)
Godziny dostawy ustalane są przez producenta i nie ma możliwości ich wyboru.

Cena dostawy:
Transport mebli 80 zł.

W przypadku zakupu wyłącznie drobnych mebli (np. półki, krzesełka, skrzyni) istnieje możliwość odbioru osobistego lub standardowego transportu kurierem DPD.

Nasze rekomendacje dla Ciebie

POCIĄG - układanka drewniana

POCIĄG - układanka drewniana

Klasyczna drewniana układanka. Z dużych, kolorowych klocków układamy ciuchcię. Zabawka pomaga poznać podstawowe kształty i kolory.
79,00 PLN
 
CHIŃSKI SMOK - gra zręcznościowa

CHIŃSKI SMOK - gra zręcznościowa


Wspaniała zabawa z przyjaciółmi! Jeden z graczy kręci w górze smokiem trzymając go za ogon, reszta próbuje złapać go jak najbliżej głowy. Im bliżej, tym wyższa liczba punktów: 3, 2 lub 1. W grę można grać również dzieląc się na drużyny.
38,90 PLN
 
OCZAMI MALUSZKA - SZTUĆCE- książeczka kontrastowa

OCZAMI MALUSZKA - SZTUĆCE- książeczka kontrastowa

Książeczka kontrastowa - SZTUĆCE to jedna z wielu propozycji w bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej i docenionej przez tysiące rodziców i dzieci serii OCZAMI MALUSZKA.

Na początku swojego życia niemowlę widzi tylko kontrastowe barwy, stąd wzięto inspirację dla stworzenia serii książeczek kontrastowych OCZAMI MALUSZKA. Książeczka zawiera stworzone z myślą o noworodkach i niemowlętach, kontrastowe, czarno-białe ilustracje. Książeczka wspomoże rozwój maluszka już od pierwszych dni życia. Można ją dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka albo oglądać wspólnie z maluchem. 

19,90 PLN
 
Szukaj