Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Sofa TIMOORE CALLin

T09-01-B/P-(X)

Sofa TIMOORE CALLin zaskakuje swoim wyglądem i praktycznością. Zachowując niezwykle nowoczesny disign sofa umożliwia zarówno wypoczynek w ciągu dnia, jak i wygodne spanie w nocy, gdyż po zdjęciu i przełożeniu oparcia sofa zmienia się w wygodne łóżko. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, sofa sprawdzi się również podczas przyjmowania gości. Wyjmujemy środek sofy (możemy go wykorzystać jako pufę) i uzyskujemy prostokątną, miękką ławeczkę, w środku której mamy miejsce na stolik. Dedykowany do sofy stolik CALLin idealnie wpasowuje się do środka mebla. Elementy są spinane suwakami i można je łatwo rozdzielać. Wyjątkową cechą sofy jest również tzw. francuski szew nadający jej jeszcze bardziej awangardowy charakter.  


Sofa CALLin jest dostępna w dwóch grupach cenowych  tkanin:


Pierwsza grupa tkanin to podstawowe palety materiałów: AMORE, MILANO, SUEDINE (sprawdź tkaniny z I grupy cenowej) oraz nowe tkaniny z certyfikatem OEKO-TEX z palety MINDI (sprawdź tkaniny MINDI). 


Druga grupa obejmuje tkaniny szenilowe, łatwo czyszczące w 5 kolorach z palety SOFIA (sprawdź tkaniny z II grupy cenowej). 


Sofa występuje również w dwóch wersjach komfortu siedziska: standard oraz premium. Mebel w wersji premium posiada dodatkowe wypełnienia oraz włókna nadające produktowi większy komfort siedzenia, co sprawia, że sofa staje się jeszcze bardziej miękka.  


Uwaga: Na zdjęciach prezentowana jest sofa z tapicerkami z II grupy cenowej. 


Stolik oraz poduszki dedykowane do sofy CALLin nie są ujęte w cenie sofy i występują w oddzielnych pozycjach.

 

Cena: 2 478,00 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
Szukaj