Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

STEMPLE - ceramiczna gałka do mebli

KM NO1904
Stan magazynowy: 3 szt.

Chcesz, żeby meble wyglądały niebanalnie? A może znudził Ci się wygląd starych mebli i pragniesz metamorfozy? Nie kupuj nowych - zatrzymaj czas! Zmiana gałek to najprostszy sposób na to, by zwykłym meblom nadać charakteru i zmienić je w małe dzieło sztuki.

Cena: 23,40 PLN

Stara cena: 26,90 PLN

Opis szczegółowy
Dostępność
Dostawa
MIASTA ŚWIATA - organizer tygodniowy/aplikacje ścieralne

MIASTA ŚWIATA - organizer tygodniowy/aplikacje ścieralne


Ciągle zapominasz o tym, co miałeś zrobić? Albo przypominasz dziecku, którego dnia ma klasówkę? Zawsze brakuje Ci miejsca na notatki? To jest świetne rozwiązanie! Osiem kółek aplikacji z wizerunkami znanych budowli i oznaczeniami dni tygodnia, dzięki którym będziesz pamiętał o wszystkim, a potem bez problemu zetrzesz i wpiszesz na nowo każdy napis.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.
Szukaj