Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

STOLIKI

ZESTAW MEBLI PINIO MALUCH

Zestaw mebli dziecięcych z drewna sosnowego. W skład zestawu wchodzi krzesełko, stolik oraz ławoskrzynia, która pełni jednocześnie funkcję ławki i skrzyni na zabawki. Siedzisko podnoszone jest do góry na zawiasach.

425,00 PLN  

Stolik Play TIMOORE SIMPLE

Stolik Play TIMOORE SIMPLE z Linii Design by Timoore to koniec z porozrzucanymi kredkami czy ołówkami ! Teraz znajdą swoje miejsce w schowku pośrodku blatu stolika, gdzie łatwo je schować i wyjąć ponownie, kiedy będą potrzebne. Przy  takim, niskim stoliku dziecko chętnie spędzi czas rysując albo układając klocki.  


Stolik ma bezpieczne, zaokrąglone krawędzie blatu oraz wytrzymałe, stabilne nogi z litego drewna bukowego z zaokrąglonymi końcami.

Do stolika Play pasują kolorowe krzesełka z kolekcji SIMPLE.  


Tworząc swojemu dziecku taki oryginalny i kolorowy, a zarazem bezpieczny kącik do zabawy, na pewno zainspirujesz go do wielu ciekawych zajęć.       

605,00 PLN  

ŁAWOSKRZYNIA PINIO MALUCH

Ławoskrzynia dla dziecka w wieku 2-4 lata. Pełni jednocześnie funkcję siedziska i pojemnika na zabawki. Pasuje do pozostałych mebli z serii Maluch.

169,00 PLN  

STOLIK PINIO MALUCH

Stolik dla dziecka w wieku 2-4 lata. Pasuje do innych mebli z serii maluch.

159,00 PLN  

Stolik TIMOORE BEEP

Stolik TIMOORE BEEP z Linii Design by Timoore to oryginalny stolik w ośmiu unikatowych kolorach. Prosta, nieskomplikowana konstrukcja i szeroka oferta kolorystyczna to niewątpliwe zalety tego stolika. Razem z fotelami z tej samej kolekcji tworzy nowoczesny design do dziecięcych i młodzieżowych pokoi.

 

Nogi stolika wykonane są z lakierowanej sklejki, natomiast blat z lakierowanej płyty MDF.

 

589,00 PLN  

RUCH ULICZNY (niebieska) - tapeta


Sympatyczna niebieska tapeta w samochody świetnie ozdobi pokój Twojego dziecka.
Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.

188,00 PLN  

LEŚNE ZWIERZĄTKA - aplikacje

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić.

Wystarczy moment by zmienić pokój w czarujące i fantazyjne miejsce zabaw, dopasowując je do zmieniających się wraz z wiekiem upodobań swoich pociech.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bordery i aplikacje przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni (ściany, meble, drzwi, okna, kafelki, naczynia, pudełka, samochody...). Bardzo łatwo również łatwo można odkleić, użyć ponownie a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad ani zabrudzenie.
:) To sprawdzony i polecany przez nas sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut.

83,00 PLN  

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.

549,00 PLN  

ZESTAW

Zestaw trzech walizeczek w pastelowych kolorach.
Szukaj