Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Bezpieczne zakupyMając na uwadze poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów związanego z robieniem zakupów przez Internet, staramy się, aby dane osobowe oraz transakcje były jak najlepiej zabezpieczone.Polityka prywatności – bezpieczne dane adresowe

Aby zrobić zakupy kidstown.pl nie musisz się logować. Wystarczy podać adres dostawy i dane kontaktowe, aby przeprowadzić sprawnie całą transakcję. Dane te, również wtedy, gdy dokonasz pełnej rejestracji, wykorzystywanie są wyłącznie dla celów realizacji zamówień i nie będą przekazywane osobom trzecim. Wyjątkiem może być wpisanie numeru telefonu klienta na list przewozowy paczki kurierskiej - w celu sprawniejszego doręczenia np. w przypadku niezastania adresata. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody prosimy wpisać tę informację w „uwagach” w formularzu zamówień.

Wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówień - takie jak imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz adresy dostawy - są przechowywane na serwerze firmy Aptus obsługującej renomowane firmy, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodny z wymogami obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych.Bezpieczne płatności

Płatności w naszym sklepie obsługuje firma PayU.pl. Transakcje obsługiwane przez PayU.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


Płatność szybkim przelewem:

Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form płatności. Po wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę swojego banku, gdzie dokonasz płatności. Na nasz rachunek trafi jedynie kwota zamówienia, bez żadnych informacji dotyczących Twojego banku, czy numeru konta. PayU.pl obsługuje szybkie transfery większości działających na terenie kraju banków.


Płatność kartą kredytową:

Jeżeli chcesz zapłacić kartą kredytową, zostaniesz przekierowany na specjalną podstronę PayU.pl. Tansakcję obsłuży firma PolCard S.A., największe w Polsce centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe, niekwestionowany lider rynku kartowego w Polsce.

By zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zastosowano model oparty na protokole SSL z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania danych. Spełnia on wszystkie wymagania narzucone przepisami dotyczącymi e-commerce przez systemy Visa oraz Europay. PolCard zbliżył model oparty o protokół SSL do rozwiązania SET zapewniając pełną poufność numeru karty płatniczej jego posiadaczowi. W protokół SSL standardowo wyposażona jest większość przeglądarek internetowych, jest więc on powszechnie dostępny, co w dużej mierze upraszcza, a także poszerza możliwość przeprowadzania płatności przez Internet.

Proponowane rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo przekazywanych informacji dotyczących numeru karty, bowiem dane o karcie płatniczej bezpośrednio przekazywane są do PolCardu, z pominięciem sklepu internetowego. Tego typu rozwiązanie daje posiadaczowi karty pewność, iż numer jego karty jest chroniony w sposób szczególny i znany jedynie firmie, która specjalizuje się w rozliczaniu transakcji dokonanych z użyciem plastikowego pieniądza. Ani nasz sklep www.kidstown.pl ani serwis PayU.pl nie gromadzi na własnych serwerach informacji dotyczących numerów kart, a pracownicy naszego sklepu nie znają nawet numeru karty.
Podczas autoryzacji oprócz informacji standardowych (numer, data ważności karty) podajesz również numer CCV oraz dane znane jedynie właścicielowi karty. Procedura ta wydłuża nieco czas akceptacji płatności (max. 24 godz.), ale daje ona pewność bezpieczeństwa transakcji wszystkim stronom.
Taka procedura ma zabezpieczyć przed wykorzystaniem karty przez niepowołane osoby, co czasem w świecie „realnym” się zdarza.

Jakimi kartami można płacić do Płatności poprzez PolCard?
Karty elektroniczne typu Visa Electron lub Maestro, pochodna kart bankomatowych, zostały dopuszczone przez międzynarodowe organizacje płatnicze i bankowe do realizowania transakcji bezgotówkowych pod warunkiem fizycznej obecności karty w terminalu POS i odczytaniu danych ze ścieżki magnetycznej karty. Dlatego też w przypadku transakcji internetowych i MOTO (mail order/telephone order) wykorzystywane mogą być wyłącznie karty wypukłe, np. karty obciążeniowe lub kredytowe VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB oraz systemów krajowych: POLCARD, PBK Styl.RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

240,00 PLN 282,00 PLN
Szukaj