Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

djeco


Zabawki drewniane Djeco

DJECO to francuska, rodzinna firma, założona w 1954 r. przez Véronique Michel-Dalès, produkująca gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Nadrzędne wartości, takie jak kreatywność, śmiałość i pasja wraz z tradycją zostały przekazane z matki na syna, Fryderyka, który z ogromną pasją kontynuuje rodzinny biznes. Obdarzony niezwykłą wrażliwością artystyczną wymyśla kolekcję zabawek edukacyjnych takich jak drewniane figurki, puzzle, kartonowe układanki, pudełka i gry planszowe, które wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, oryginalnością i przepięknymi kolorami.

Staranność wykonania zabawek DJECO idzie w parze z niepowtarzalnym dziecięcym stylem uzyskanym dzięki współpracy z najbardziej znanymi artystami i projektantami-pasjonatami, dla których głównym celem jest wzbudzić zainteresowanie dzieci i wzbogacić ich wyobraźnię poprzez zabawę.

Zgodnie z filozofią firmy DJECO zabawki, nie są wyłącznie po to, aby miło się nimi bawić, ale mają pomóc dziecku rozwijać swoją wyobraźnię i poszerzać wiedzę o otaczającym ich świecie.

Zabawki DJECO posiadają swoją  osobowość i przekazują dziecku przesłanie ”baw się i uwierz w siebie!”.

DJECO to wysoka jakość, estetyka i dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, jak również wyjątkowe bezpieczeństwo naszych dzieci. Zapewniają je europejskie normy i rygorystyczne kontrole producenta na każdym etapie produkcji zabawek.

W ofercie DJECO można również znaleźć oryginalne dekoracje do pokoju dziecinnego.

Dystrybutorzy DJECO na całym świecie, kierując się filozofią firmy, dostarczają dzieciom w ponad 60 krajach świata niezapomnianych wrażeń z mądrej zabawy.

W 2011 roku w firmie DJECO powstały niepowtarzalne figurki "Arty Toys" i od tego czasu, nowości DJECO regularnie pojawiają się co roku.

Zapraszamy Ciebie i twoje dziecko do kreatywnego odkrywania świata razem z zabawkami i grami DJECO. Stworzą Wam one wiele możliwości wspólnych marzeń, dobrej zabawy i śmiechu oraz sprawią, ze się w nich zakochacie!


RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj