Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Koszty DostawyKOSZT PRZESYŁKI

UWAGA!! Poniższy wykaz kosztów przesyłek nie dotyczy Mebli. Koszty dostawy mebli zostały wyszczególnione osobno.
  • 0,00 zł - Odbiór osobisty - zamówienia odbierane osobiście w Warszawie (Tarchomin), ul. Świderska 109H LU59. Nie ma możliwości odbioru osobistego mebli. Można płacić kartą.
  • 10,00 zł – Paczkomaty 24/7 - zamówienia na drobne, lekkie towary płatne z góry, przelewem/ kartą kredytową/ szybkim transferem internetowym (PayU) realizowane za pośrednictwem firmy InPost. UWAGA !! Wielkość paczki jest ograniczona. Nie wszystkie produkty możemy wysłać poprzez paczkomaty.
  • 15,00 zł – DPD Polska - zamówienia na drobne, lekkie towary płatne z góry, przelewem/ kartą kredytową/ szybkim transferem internetowym (PayU) realizowane za pośrednictwem firmy DPD Polska.
  • 25,00 zł - DPD Polska - zamówienia na dywany i inne towary gabarytowe płatne z góry, przelewem/ kartą kredytową/ szybkim transferem internetowym (PayU) realizowane za pośrednictwem firmy DPD Polska
  • +5,oo zł – Pobranie DPD, Paczkomaty 24/7 - zamówienia wysyłane za pobraniem.USŁUGI DODATKOWE

Istnieje możliwość wysyłki paczki z dostawą na sobotę poprzez firmę DPD. Istnieje także możliwość dostarczenia paczki w konkretnym terminie i przedziale czasowym. W przypadku zainteresowania taką usługą prosimy o kontakt ponieważ są to opcje dodatkowo płatne. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem: zamowienia@kidstown.pl lub telefoniczny pod numerem: +48 733 301 320
DOSTAWA MEBLI

Ze względów formalnych i organizacyjnych koszt transportu zamówień dotyczących mebli jest odrębny od reszty asortymentu dostępnego w sklepie kidstown.pl. Z tego powodu uprzejmie prosimy o składanie dyspozycji na meble na oddzielnym zamówieniu.


- Koszt dostawy mebli wynosi 80 zł.


Meble dostarczane są na paletach firmą spedycyjną lub transportem własnym producenta, w zależności od aktualnych możliwości logistycznych producenta.

Firma transportowa jest zobowiązana jedynie do dostarczenia mebli pod wskazany adres - bramę wjazdową domu, klatkę w bloku mieszkalnym czy furtkę na osiedlu zamkniętym (jeśli nie ma możliwości podjechania pod klatkę). Kierowca/Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Z tego względu prosimy o zorganizowanie we własnym zakresie osoby/osób do noszenia paczek. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.


W przypadku małych (niewielkie rozmiary, waga do 15 kg - dokładna specyfikacja znajduje się w zakładce "Opis Szczegółowy" w karcie produktu) POJEDYNCZYCH mebli takich jak skrzynie na zabawki, półki czy domawiane jednostkowe elementy istnieje możliwość zlecenia transportu standardową przesyłką kurierską lub odbioru osobistego.


MEBLE DOSTARCZANE SĄ WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami: +48 733 301 320 (w godz. 10.00-18.oo).
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

240,00 PLN 282,00 PLN
Szukaj