Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Opłata za zamówienieFORMY OPŁATY ZA ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA


Dla wygody kupujących w KIDS TOWN można zapłacić za dokonane zakupy wybierając jedną z kilku dostępnych form płatności:

1. Przelew tradycyjny. Płatności za zakupy zrobione w KIDS TOWN prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy firmy MARGAL właściciela marki Kids Town:

- Dane do przelewu

- Firma: MARGAL

- Adres: ul. Botewa 10/67, 03-127 Warszawa

- Nr konta: Deutsche Bank: 28 1910 1048 2255 2016 2020 0001

- W tytule przelewu niezbędne jest podanie nr zamówienia!


Dla ułatwienia na podany wcześniej przez Państwa adres email zostanie wysłana wiadomość z powyższymi danymi potrzebnymi.
Jeżeli zależy Państwu na przyspieszeniu realizacji zamówienia opłaconego tradycyjnym przelewem prosimy poinformowanie nas o takiej sytuacji oraz podesłanie wiadomości z załączonym potwierdzeniem wykonania przelewu. Jeżeli będzie to możliwe to nadamy przesyłkę niezwłocznie.


2. Płatności online, obsługiwane przez firmę PayU S.A., która zapewnia bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

a.Przelew elektroniczny – jest to szybka i wygodna dla klienta forma płatności w technologii PayByLink, czyli szybkich transferów. Zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną wybranego przez Państwa banku. Warto pamiętać o przygotowaniu hasła jednorazowego do płatności z konta. Płatność następuje za pośrednictwem firmy PayU S.A. i to jej dane pojawiają się podczas przygotowania do transakcji.

b. Karta płatnicza – zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną, gdzie krok po kroku zostaną Państwo przeprowadzeni przez proces autoryzacji płatności kartą online.


UWAGA!! Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości ponownego wygenerowania linku do platform transakcyjnych obsługiwanych przez PayU S.A. W razie wystąpienia błędu podczas płatności online należy dokonać zakupu jeszcze raz. Zawsze też mogą Państwo skontaktować się z obsługą sklepu mailowo: zamowienia@kidstown.pl lub telefonicznie pod nr: +48 733 301 320


3. Zaliczka - przelew tradycyjny

W przypadku zamówień na meble lub inne produkty których czas realizacji wynosi co najmniej 4 tygodnie, istnieje możliwość płatności zaliczki na poczet realizacji zamówienia. W takim przypadku prosimy przy składaniu zamówienia wybór przelewu jako metody płatności a następnie o kontakt z nami pod adresem zamowienia@kidstown.pl +48 733 301 320. Przystępujemy do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu zaliczki. Standardowo jest do 30% wartości zamówienia.


4. Gotówka/ karta płatnicza:


a. Odbierając swoje zamówienie osobiście mogą Państwo zapłacić za zamówienie gotówką lub kartą płatniczą.

b. Wybierając opcję „wysyłka za pobraniem” mogą zapłacić Państwo za towar przy odbiorze kurierowi DPD - wyłącznie gotówką lub w Paczkomacie – kartą lub przelewem PayByLink (więcej informacji pod tym linkiem.Niezależnie od tego, ile produktów znajdzie się w Państwa koszyku - wystarczy jedna płatność, aby dokonać zakupu. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po otrzymaniu przez kidstown.pl informacji o zaksięgowaniu płatności - potwierdzenie przyjęcia zamówienia prześlemy na podany podczas rejestracji adres e-mail.

RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj