Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Rabaty dla placówek oświatowychSTAŁY RABAT 10% DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Dla placówek oświatowych - m.in. przedszkoli, żłobków, szkół, centrów dziecięcej edukacji i rozrywki, domów dziecka itd, przygotowaliśmy stały rabat na wszystkie zakupy.
Rabatowi nie podlegają meble oraz produkty już przecenione, ale ich ostateczną cenę ustalamy indywidualnie.

W celu otrzymania rabatu, bardzo prosimy o zarejestrowanie się w naszym systemie, podając informacje kontaktowe, adres wysyłki, również wszystkie dane niezbędne do wystawienia faktury.

Następnie prosimy o informację e-mailem na adres zamowienia@kidstown.pl, tak, abyśmy mogli przyznać rabat.

Od momentu naszego potwierdzenia e-mailem, po zalogowaniu się na naszej stronie, wszystkie zakupy z wyjątkiem mebli będziecie mogli dokonywać Państwo ze stałym rabatem 10%. Rabat na meble może być indywidualnie negocjowany.
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj