Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

CZAS REALIZACJI I WARUNKI DOSTAWY MEBLI

Czas realizacji i warunki dostawy mebli:


Ze względów formalnych i organizacyjnych koszt transportu zamówień dotyczących mebli jest odrębny od reszty asortymentu dostępnego w sklepie kidstown.pl. Z tego powodu uprzejmie prosimy o składanie dyspozycji na meble na oddzielnym zamówieniu.

 


Koszt dostawy mebli:

 


Zamówienia powyżej 2000 zł. – 0 zł. Darmowy transport.


Zamówienia poniżej  2000 zł. 120 zł.

 


Transport mebli odbywa się firmą spedycyjną. Aby jak najsprawniej realizować zamówienia korzystamy w usług różnych firm spedycyjnych m. in. Raben, JAS-FBG, Schenker w zależności od możliwości transportu. W momencie kiedy meble będą gotowe do wysyłki otrzymają Państwo informację jaką firmą będą transportowane meble łącznie z numerem listu przewozowego i linkiem do śledzenia przesyłki.


Meble dostarczane są na palecie. Firma spedycyjna realizująca dostawę, dostarcza przesyłkę do pierwszej napotkanej przeszkody tj. klatki schodowej, bramy wjazdowej, wjazdu na zamknięte osiedle lub furtki. Kierowca/Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Z tego względu prosimy o zorganizowanie we własnym zakresie osoby/osób do noszenia paczek. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.

 


Istnieje możliwość zlecenia transportu mebli w wniesieniem do domu/mieszkania. W takim przypadku transport mebli realizuję firma Raben. Jest to usługa dodatkowa/niestandardowa która może nieznacznie wydłużyć czas transportu mebli.


Koszt transportu mebli z wniesieniem wynosi -  180 zł.

 


W przypadku małych (niewielkie rozmiary, waga do 20 kg - dokładna specyfikacja znajduje się w zakładce "Opis Szczegółowy" w karcie produktu) POJEDYNCZYCH mebli takich jak skrzynie na zabawki, półki czy domawiane jednostkowe elementy istnieje możliwość zlecenia transportu standardową przesyłką kurierską lub odbioru osobistego.

 


Czas realizacji zamówień na meble:


Czas realizacji zamówienia na meble jest podany każdorazowo na karcie produktu w zakładce dostępność.


Zamówienia na meble są każdorazowo potwierdzane mailowo przez pracownika sklepu, po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia oraz przybliżonego czasu realizacji przez producenta mebli.


Dokładamy wszelkich starań aby powyższe terminy były ostateczne jednak mogą one ulec nieznacznym przesunięciom w przyczyn od nas niezależnych. W takiej sytuacji będą Państwo przez nas na bieżąco informowani.


Poniżej przedstawiamy standardowe czasy realizacji zamówień na meble od poszczególnych producentów.


 Pinio – Drewnostyl – czas realizacji 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną lub transportem własnym producenta.


 Timoore – czas realizacji zamówień 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość modyfikacji wielkości i kolorystyki mebli w celu indywidualnej wyceny prośmy o kontakt. biuro@kidstown.pl. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną.


 Troll – czas realizacji 5 – 7 dni. Meble w większości znajdują się u Polskiego dystrybutora i są wysyłane na bieżąco dwa razy w tygodniu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną


 Francke-Art. – czas realizacji 4 - 5 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble wysyłane są firmą kurierską. Istnieje możliwość zrobienia mebli po indywidualne zamówienie w takim przypadku prosimy o kontakt: biuro@kidstown.pl.


 Paidi – czas realizacji 4 – 6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

 


RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj