Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

CZAS REALIZACJI I WARUNKI DOSTAWY MEBLI

Czas realizacji zamówienia na meble jest podany każdorazowo na karcie produktu w zakładce dostępność.

Zamówienia na meble są każdorazowo potwierdzane mailowo przez pracownika sklepu, po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia oraz przybliżonego czasu realizacji przez producenta mebli.

Dokładamy wszelkich starań aby powyższe terminy były ostateczne jednak mogą one ulec nieznacznym przesunięciom w przyczyn od nas nie zależnych. W takiej sytuacji będą Państwo przez nas na bieżąco informowani.

Poniżej przedstawiamy standardowe czasy realizacji zamówień na meble od poszczególnych producentów.

Pinio – Drewnostyl – czas realizacji 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

Timoore – czas realizacji zamówień 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość modyfikacji wielkości i kolorystyki mebli w celu indywidualnej wyceny prośmy o kontakt. biuro@kidstown.pl. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną.

Troll – czas realizacji 5 – 7 dni. Meble w większości znajdują się u Polskiego dystrybutora i są wysyłane na bieżąco dwa razy w tygodniu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

Tooli – czas realizacji 4-6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

Francke-Art. – czas realizacji 4 - 5 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble wysyłane są firmą kurierską. Istnieje możliwość zrobienia mebli po indywidualne zamówienie w takim przypadku prosimy o kontakt: biuro@kidstown.pl.

Sauthon – czas realizacji 4- 8 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną

Paidi – czas realizacji 4 – 6 tygodni. Meble produkowane na zamówienie klienta. Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu. Meble dostarczane są na palecie firmą spedycyjną
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj