Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

MATERAC

Pięć rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze materaca.

1. MATERIAŁ – ważne, żeby materac wykonany był z materiałów antyalergicznych, dobrze dopasowujących się do ciała, dających odpowiednie podparcie.
2. POKROWIEC – wybierz materac wykonany z oddychającego materiału i koniecznie z pokrowcem zdejmowanym do prania.
3. TWARDOŚĆ – materace dla dzieci powinny być średnio twarde i twarde. Zastanów się nad wyborem materaca dwustronnego o różnym stopniu twardości.Pamiętaj! To co dorosłemu wydaje się miękkie, dla dziecka może okazać się twarde.
4. WIEK DZIECKA – zmieniając maluchowi łóżko z niemowlęcego na duże (np. 200x90) nie wybieraj od razu materaca strefowego. Takie materace przeznaczone są dla osób o większym wzroście i wadze Jeśli chcesz kupić jeden materac na lata, wybieraj taki, który po jednej stronie ma jeden stopień twardości, po drugiej jest już dzielony strefy.
5. GRUBOŚĆ – ze względu na niewielką masę ciała dzieci, materace dla nich nie muszą być bardzo grube. Przed zakupem sprawdź jednak, jak głęboko osadzony jest stelaż w łóżku. Dobrze jest, gdy materac wystaje nieco nad bok łóżka – dzięki temu wygodnie będzie się siedziało nie tylko dziecku, ale także i rodzicowi.
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj