Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

PORADY Dywany Akrylowe

WŁAŚCIWOŚCI DYWANÓW AKRYLOWYCH
• są sprężyste i elastyczne
• odporne na działanie światła słonecznego, blaknięcia i zabrudzenia
• wytrzymałe
• mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne
• nie elektryzują się
• trudno zapalne
• są odporne na mole, grzyby i bakterie


AKRYL ESPIRELLE
Akryl Espirelle, z którego produkowane są dywany został stworzony specjalnie dla firmy Arte Espina. Espirelle jest termo-utwardzonym, podwójnie splecionym włóknem akrylowym. W porównaniu z innymi dywanami akrylowymi wyroby Arte Espina charakteryzują się doskonałą sprężystością i mają naturalny „wełniany” wygląd. Wyróżniają się dużą wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu.


STANDARDY JAKOŚCI
Znak jakości TUVTFI oraz standard Oko-Tex są gwarancją przestrzegania przez Arte Espina wszelkich norm produkcyjnych związanych z substancjami szkodliwymi, nie oddziaływającymi na zdrowie.
Wszystkie dywany z kolekcji są wykonane ręcznie przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych warunków pracy.
Wybierając dywany Arte Espina dokonają Państwo zakupu najwyższej jakości.Aby utrzymać świeży wygląd dywanu należy:

regularnie odkurzać dywan – przez pierwsze tygodnie użytkowania może nastąpić efekt pylenia, charakterystyczny dla wszystkich dywanów z włókna naturalnego i akrylowych, z runem ciętym. Zjawisko po czasie naturalnie ustępuje.
90% plam można łatwo usunąć samą wodą: na plamę należy natychmiast położyć tkaninę, która wchłonie płyn, a następnie wytrzeć letnią wodą i zostawić do wyschnięcia. Proszę pamiętać, aby nie zamoczyć nadmiernie dywanu.


Pamiętaj!
Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Chronić dywan przed wilgocią i zamoczeniem. Unikać zagnieceń i załamań. Do usuwania plam stosować preparaty handlowe po uprzednim sprawdzeniu, czy nie uszkadzają one włókien, wybarwień, podklejenia spodu.

Jeśli planujesz podłożyć pod dywan matę antypoślizgową, pamiętaj, aby była 5-10 cm (z każdej strony) krótsza niż dywan.CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA

Na powierzchni nowych dywanów mogą powstawać „ kłaczki „. Jest to zjawisko całkowicie naturalne i krótkotrwałe. Regularne odkurzanie dywanu spowoduje przywrócenie jego właściwej struktury. Dzięki wysokiej jakości włókien Espirelle większość plam można usunąć przy użyciu małej ilości wody.
W przypadku uporczywych zabrudzeń producent zaleca stosowanie specjalnych produktów pielęgnacyjnych firmy "James", które eliminują plamy każdego rodzaju.

Kontakt : +31 (0) 77 327 8008
www.james.nl (strona nie występuje w jęz.polskim)

PRANIE DYWANÓW
Zalecamy pranie dywanów Arte Espina w temperaturze 30 stopni w przystosowanej do tego celu pralce lub pralni specjalistycznej.
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj