Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

kupony rabatowe


KUPONY RABATOWE


Jedną z możliwości zrobienia tańszych zakupów w Kids Town jest skorzystanie z kuponu rabatowego. Najczęściej jest to hasło, np. WIOSNA, przesyłane na adres e-mailowy lub pojawiające się na stronach sklepu, po wpisaniu którego za ostateczne zakupy płacisz mniej.
Kupon rabatowy może dotyczyć:
  • wszystkich produktów
  • produktów znajdujących się w kategorii Promocje
  • kosztów transportu
Kampanie promocyjne organizowane są nieregularnie, aczkolwiek można się ich spodziewać przynajmniej kilka razy w roku.

Jak otrzymać kupon rabatowy?

Jako pierwsi, a czasem też jedyni, o akcjach promocyjnych i treści hasła dowiadują się subskrybenci newslettera Kids Town. Dlatego warto się na niego zapisać. Akcje rabatowe pojawiają się również na naszej stronie na portalu społecznościowym Facebook.

Jeśli o kampanii informujemy jednocześnie poprzez newslettera, Facebook i stronę internetową Kids Town, w pierwszej kolejności wysyłany jest newsletter i informacja na Facebook, a dopiero dzień-dwa dni później informacja jest umieszczana na naszej stronie internetowej.
Niekiedy kupony rabatowe mogą otrzymywać wybrani klienci, np. zwycięzcy konkursów lub innych promocji organizowanych przez Kids Town.

Gdzie wpisać hasło rabatowe?

Aby skorzystać z promocji, należy złożyć zamówienie na stronach www.kidstown.pl www.pokojedzieciece.pl . Podczas finalizacji zamówienia, pod tabelką „Zawartość koszyka” należy wpisać hasło rabatowe (prostokąt „kod rabatowy”). Uwaga! Wielkość liter oraz znaki diakrytyczne, jak również spacje i inne znaki mają znaczenie w prawidłowym działaniu kodu. Kolejnym etapem jest kliknięcie przycisku „Sprawdź kod”. Pojawi się obniżona wartość zakupów uwzględniająca odpowiedni rabat kwotowy lub procentowy.

Jak długo mogę korzystać z rabatu?

Kod rabatowy ma określoną, podaną w e-mailu, ulotce lub na stronie internetowej sklepu datę ważności.


RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj