Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

Strona Informacyjna Meble


Meble do pokoju dziecięcego

W Kids Town przywiązujemy dużą wagę do wyboru mebli do pokoju dziecięcego. Kompletując ofertę mebli w Kids Town, zwracamy szczególną uwagę na jakość i bezpieczeństwo produktów. Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie są certyfikowane i atestowane. W Kids Town mogą Państwo kupić bardzo popularne meble Pinio produkowane w Polsce przez firmę PPHU Drewnostyl. Meble marki Pinio to połączenie fantastycznego designu i wysokiej jakości. Ponadto proponujemy także meble niemieckiego producenta Paidi, które wyróżnia rewelacyjna, niemiecka jakość oraz ogromna możliwość swobodnego doboru elementów meblowych. W ofercie mamy także produkty francuskiego producenta Sauthon, które pozwalają przenieść najlepsze francuskie wzornictwo do pokoju naszego dziecka.


RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj