Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

video - POKÓJ 5-latka - metamorfoza

Pokój za 500 - 1000 - 1500 zł


Film pokazuje krok po kroku w jaki sposób szybko i stosunkowo niedrogo odmienić pokój kilkuletniego chłopca. Motyw przewodni stanowią koparki, samochody i buldożery.
Proponujemy 3 etapy metamorfozy, które pozwolą przekształcić zwykły pokój w fantastyczne, kolorowe i przytulne miejsce zabaw oraz odpoczynku.


Etap pierwszy (całkowity koszt wykonania ok. 500 zł) : Osoby, które nie są zdecydowane na diametralną zmianę wnętrza, mogą skorzystać z kilku wskazówek dotyczących jedynie niektórych elementów dekoracyjnych, takich jak zasłony poduszki czy aplikacje.

Etap drugi (całkowity koszt wykonania ok. 1000 zł) : Stanowi dopełnienie pierwszej opcji przede wszystkim poprzez dodanie elementów dekoracyjnych (walizeczki, pudełka itd.) oraz akcentu kolorystycznego w postaci pościeli.

Etap trzeci (całkowity koszt wykonania ok. 1500 zł) : Jest kompilacją dwóch pierwszych propozycji, wzbogaconą o wspaniały dywan w kształcie samochodu.Lista wykorzystanych produktów :

Etap I

CIĘŻARÓWKA - poduszka
GARAŻ - granatowa poszewka na poduszkę
CIĘŻARÓWKA - czerwona poszewka na poduszkę
ROBOTY DROGOWE - aplikacje
CIĘŻARÓWKI - obrazek duży 26x26
CIĘŻARÓWKI - obrazek średni 23x13
CIĘŻARÓWKI - obrazek mały 12x12
CIĘŻARÓWKI - obrazek mały 12x12
CIĘŻĄRÓWKI - zasłonka
Tkaniny do obicia tablic
Wstążka
Spinacze

Etap II

CIĘŻARÓWKI - komplet pościeli
CIĘŻARÓWKI - wieszaczek poczwórny
CIĘŻARÓWKI - podpórka do książek
CIĘŻARÓWKI - miarka wzrostu
CIĘŻARÓWKA - kinkiet
POMARAŃCZOWA WALIZECZKA - mała
POMARAŃCZOWA WALIZECZKA - średnia
CD - POMARAŃCZOWE PUDEŁKO
DVD - POMARAŃCZOWE PUDEŁKO
NIEBIESKIE PUDEŁKO - średnie

Etap III

CAR RED - dywan
FERRARI - WALIZECZKA
SPEED - WALIZECZKA
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj