Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

video - POKÓJ 5-latka - metamorfoza

Pokój za 500 - 1000 - 1500 zł


Film pokazuje krok po kroku w jaki sposób szybko i stosunkowo niedrogo odmienić pokój kilkuletniego chłopca. Motyw przewodni stanowią koparki, samochody i buldożery.
Proponujemy 3 etapy metamorfozy, które pozwolą przekształcić zwykły pokój w fantastyczne, kolorowe i przytulne miejsce zabaw oraz odpoczynku.


Etap pierwszy (całkowity koszt wykonania ok. 500 zł) : Osoby, które nie są zdecydowane na diametralną zmianę wnętrza, mogą skorzystać z kilku wskazówek dotyczących jedynie niektórych elementów dekoracyjnych, takich jak zasłony poduszki czy aplikacje.

Etap drugi (całkowity koszt wykonania ok. 1000 zł) : Stanowi dopełnienie pierwszej opcji przede wszystkim poprzez dodanie elementów dekoracyjnych (walizeczki, pudełka itd.) oraz akcentu kolorystycznego w postaci pościeli.

Etap trzeci (całkowity koszt wykonania ok. 1500 zł) : Jest kompilacją dwóch pierwszych propozycji, wzbogaconą o wspaniały dywan w kształcie samochodu.Lista wykorzystanych produktów :

Etap I

CIĘŻARÓWKA - poduszka
GARAŻ - granatowa poszewka na poduszkę
CIĘŻARÓWKA - czerwona poszewka na poduszkę
ROBOTY DROGOWE - aplikacje
CIĘŻARÓWKI - obrazek duży 26x26
CIĘŻARÓWKI - obrazek średni 23x13
CIĘŻARÓWKI - obrazek mały 12x12
CIĘŻARÓWKI - obrazek mały 12x12
CIĘŻĄRÓWKI - zasłonka
Tkaniny do obicia tablic
Wstążka
Spinacze

Etap II

CIĘŻARÓWKI - komplet pościeli
CIĘŻARÓWKI - wieszaczek poczwórny
CIĘŻARÓWKI - podpórka do książek
CIĘŻARÓWKI - miarka wzrostu
CIĘŻARÓWKA - kinkiet
POMARAŃCZOWA WALIZECZKA - mała
POMARAŃCZOWA WALIZECZKA - średnia
CD - POMARAŃCZOWE PUDEŁKO
DVD - POMARAŃCZOWE PUDEŁKO
NIEBIESKIE PUDEŁKO - średnie

Etap III

CAR RED - dywan
FERRARI - WALIZECZKA
SPEED - WALIZECZKA
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

UWAGA Cena obniżona ze względu na uszkodzone opakowanie. Zabawka jest nowa, nieużywana.

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

209,00 PLN
MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

MIASTO PORTOWE - dywan 3D - przestrzenny 134x180 cm

Trójwymiarowy dywan 3D dla dzieci charakteryzuję się specjalnie obniżonymi uliczkami, parkingami po których dziecko może jeździć samochodzikami, uczyć się zasad ruchu drogowego lub parkowania.

Wszystkie uliczki zostały specjalnie obniżone tak aby stworzyć wrażenie realności i trójwymiarowości, dzięki takiemu rozwiązaniu samochodziki, idealnie mieszczą się i nie wypadają z wyznaczonych dróg, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zabawy dla dzieci.

W odróżnieniu od innych mat z uliczkami, dywany 3D są połączeniem miejsca stworzonego do zabawy specjalnie dla dzieci ze wspaniałej jakości dywanem wyprodukowanym w Turcji przez firmę IVI Carpets.

Dywany wykonane są w 100% z polipropylenu wysokiej jakości materiału wełnopodobnego posiadającego właściwości wełny jednak nieuczulającego i łatwiejszego w utrzymaniu czystości, celowo dobranego ze względu na jego higieniczne właściwości.

Produkty są antyalergiczne, antystatyczne, odporne na plamy i wykonane przy użyciu nietoksycznych barwników.
Bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. Spełniają europejskie normy EN-71-1-2-3.

Dywany są grube i gęste (wysokość runa 12 mm, gęstość 2750g/m2)posiadają wyjątkowo grubą podstawę oraz wyjątkowo atrakcyjne kolorystycznie dzięki takiemu wykonaniu dywany nie tylko tworzą wyjątkową przestrzeń do zabawy dla dzieci, ale spełniają również wszystkie funkcje tradycyjnego dywanu, pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym, zapewniają ciepło na podłodze. Dywany można normalnie odkurzać a w razie potrzeby wyprać.

Dywan Miasto Portowe jest najbardziej zróżnicowanym z kolekcji dywanów 3D.Posiada najwięcej powycinanych obniżonych aplikacji. Rozmiar 134x180 cm. stanowi wycinek z większego rozmiaru. W tym rozmiarze znajdują się drogi, parkingi oraz lotnisko i lądowisko dla helikopterów jest również dodatkowa ulica z rondem. Dywan w porównaniu do mniejszych rozmiarów posiada więcej runa.

Przestrzenne dywany dziecięce stworzone zostały przez projektantkę, która postanowiła oderwać swoje dzieci od wszechobecnych komputerów i smartfonów, zapewniając dzieciom równie atrakcyjne miejsce do zabawy, co sądząc po ciepłym odbiorze na świecie udało się w 100%. Stanowią wspaniałą przestrzeń do zabawy dla samych dzieci jak również do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Trójwymiarowe, przestrzenne dywany to ponadto doskonały sposób na bałagan w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem

Dywan sprzedawany jest bez akcesoriów widocznych na zdjęciu.
Szukaj