Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

video - POKÓJ SAFARI - metamorfoza

Pokój za 500 - 1000 - 1500 zł


Film jest propozycją aranżacji pokoju w stylu safari, idealnej dla małych poszukiwaczy przygód. Motyw przewodni to przede wszystkim zwierzątka i zieleń. Kolorami dominującymi są zielony, pomarańczowy oraz czerwony. Tak jak w przypadku metamorfozy Pokoju 5-cio latka, sugerujemy trzy etapy metamorfozy.

Etap pierwszy (całkowity koszt wykonania ok. 500 zł) : Osoby, które nie są zdecydowane na diametralną zmianę wnętrza, mogą skorzystać z kilku wskazówek dotyczących jedynie niektórych elementów dekoracyjnych, takich jak, zasłony, poduszki czy aplikacje.

Etap drugi (całkowity koszt wykonania ok. 1000 zł) : Stanowi dopełnienie pierwszej opcji przede wszystkim dzięki dodatkowemu oświetleniu pokoju (lampka, gitlanda) i kilku bibelotom.

Etap trzeci (całkowity koszt wykonania ok. 1500 zł) : Jest kompilacją dwóch pierwszych propozycji, wzbogaconą o kolorowy dywan i pluszowe zwierzaki.Lista wykorzystanych produktów :

Etap I

PRZYGODA W DŻUNGLI - aplikacje
PARTY - spinacze
ZWIERZĄTKA - mini ramka na zdjęcie
PLAY VERDE - zasłonka
MOJE WŁASNE DRZEWKO - aplikacje (format XL)
MYSZKA - poduszka do siedzenia
CD - POMARAŃCZOWE PUDEŁKO
TKANINA NA MOSKITIERĘ - 5,95 mb x 3 m
TKANINA na obicie tablicy
Wstążka

Etap II

DŻUNGLA (walec) - LAMPKA NOCNA
GIRLANDA / ŁAŃCUCH ŚWIETLNY - zielony w koła
SELVA - zasłonka
WALIZECZKA LIMONKOWA
POMARAŃCZOWA WALIZECZKI
KAMELEON - gra w rzutki

Etap I + II + III

LABYRINTH - dywan
HIPOPOTAM - poduszka składana
DINOZAURY - kapciuszki kąpielowe

RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj