Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

video - Pokój małej podróżniczki - Marysi, córki Martyny Wojciechowskiej

Zobaczcie Jak Martyna Wojciechowska urządziła pokój swojej córeczce.

Mieliśmy okazję nie tylko podejrzeć jak powstaje pokój Marysi, córki Martyny Wojciechowskiej, ale również pomóc w jego aranżacji. W pokoju małej podróżniczki pojawiły się między innymi dostępne u nas sosnowe meble Pinio z kolekcji Nostalgia, kultowe walizeczki, bawełniana narzuta z dinozaurami Jurajski Park, poducha zebra. W pokoju znalazły się także papierowe kotki, girlandy dekoracyjne i drewniana zawieszka w kształcie samolotu i chmurki, do której można przyczepić zdjęcia z podróży. Ściany ozdobiły cudowne, wzorzyste małpki - naklejki na ścianę, dzięki którym można poczuć się jak w środku dżungli. W pokoju małej podróżniczki nie mogło zabraknąć również wspaniałej skrzyni, która pomieści bardzo wiele skarbów.

RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
610,00 PLN
 
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

Szukaj