Zarejestruj się
Tel. 22 127 03 33 Tel. +48 733 301 320 e-mail: biuro@kidstown.pl

współpracujemy

FACHOWCYPW DEKOR: Wiemy, że nie jest łatwo znaleźć dobrych fachowców. Firmę PW Dekor polecamy i nasi klienci. Panowie mogą poszczycić się wyjątkowo długim doświadczeniem w kładzeniu różnego rodzaju tapet, gładzi, sztukaterii, farb ściennych.

ARCHITEKCI/STYLIŚCI/BIURA PROJEKTOWE

PORTALE WNĘTRZARSKIE


Dekorady.pl – tylko polskie wnętrza. To jedyny taki portal wnętrzarski, w którym znajdziecie materiały zdjęciowe zrealizowane tylko i wyłącznie w polskich mieszkaniach. Setki wnętrz i tysiące zdjęć – to efekt pracy zespołu programu Dekoratornia na przestrzeni 8 lat.

Pod obrazkiem znajduje się tekst na temat pokojów loftowych dla nastolatków - prawie wszystkie produkty z Kids Town
PYTANIE O MIESZKANIE: Portal, skarbnica wiedzy dla wszystkich chcących urządzić/wyremontować mieszkanie, szukających dobrych, ciekawych produktów. Wszystko to wsparte wiedzą fachowców w swoich dziedzinach, m.in. nieruchomości, architektury.


Specjalnie dla portalu napisaliśmy artykuł na temat: Kolor szary do pokojów dziecięcych (5.2013)
RUCH ULICZNY - tapeta

RUCH ULICZNY - tapeta


Zaczaruj pokój swojego dziecka!

Ekskluzywna, angielska tapeta wykonana z papieru, nie blaknie pod wpływem słońca, jest zmywalna (można z niej usuwać delikatne zabrudzenia przy pomocy wilgotnej ściereczki). Łatwo zdejmowalna, można ją ściągnąć ze ściany całymi pasami.

Tapeta wymaga użycia kleju.
188,00 PLN
 
LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

LEŚNE ZWIERZĄTKA - naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Sympatyczne, leśne zwierzątka na pewno spodobają się małym miłośnikom przyrody.

Naklejki ścienne, wyprodukowane w USA, z wytrzymałego i elastycznego winylu, są trwałe, przylegają idealnie do każdej gładkiej powierzchni i bardzo łatwo również można je odkleić i użyć ponownie, bez pozostawienia śladu.
83,00 PLN
DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

DREWNIANA RAKIETA MAGNETYCZNA XXL - układanka

Świetna, drewniana układanka dla maluszków powyżej 18 mc. życia. Z klocków dostępnych w zestawie układa się rakietę kosmiczną wraz z astronautą, a wszystko w rozmiarze XXL. Układanka jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana. Zabawę maluchom ułatwiają duże, trzymające się na magnes klocki.

268,00 PLN
 
BORSUK - dywan 75 x 160 cm

BORSUK - dywan 75 x 160 cm

Gruby i mięciutki dywan do z uroczym pasiastym borsukiem. Dywan utrzymany jest w delikatnej, szarej kolorystyce z barwnymi elementami.
Szukaj